Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elkezdtem magabiztosabb lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem magabiztosabb lenni és egyre nőiesebb. A barátomat ez zavarja?

Figyelt kérdés

Elkezdtem felnőni.. Lassan 2 éve vagyunk együtt a barátommal, és igen, ez alatt a 2 év alatt rengeteget változtam. Főleg a külsőmet illetően, ezelőtt is nőiesen öltöztem, viselkedtem, de most úgy érzem megtaláltam önmagam. Elkezdtem sminkelni, és néha unalomból igazán profi sminkeket tudok már készíteni. Elkezdtem még nőiesebb, felnőttesebb ruhákat hordani. És most úgy érzem, megtaláltam önmagam, magabiztosabb lettem, jobban érzem magam. A barátom nem bízik magában, nem bízik eléggé bennem. Attól fél, hogy majd egy helyesebb, izmosabb srác elragad mellőle. Pedig én nekem nem kell más, csak ő. És most úgy érzem, ez nem egy tini szerelem. Ha összeveszünk, egyből kibékülünk, miután vagy 6× összevesztünk újra. Egyszer szakítottunk pár hete.. Egy óra múlva kibékültünk, mert nem tudtuk elképzelni, hogy mi ne legyünk együtt. Lángol még a szerelem, de már nem úgy mint a legelején(bár ott elég félénkek voltunk), mostmár más.. Egyesek szerint olyanok vagyunk mint egy idős házaspár, mert teljesen úgy is viselkedünk, mintha már 40 éve házasak lennénk, felneveltünk volna 4 gyereket meg az unokákat. Na, eltértem a tárgytól.. Na szóval, a barátom szerint nagyon szép, szexi vagyok így, de félt, hogy nem tud megtartani örökké. Mit tegyek? Hogyan segítsem az önbizalma növelésében? Egyébként, mostanában mindenféle ajándékkal halmoz el, mert, hogy ő a férfi, és ez a dolga, pedig én nem vagyok olyan, hogy nekem vegyél meg ezt meg azt.. Sőt, van, hogy én szeretném meghívni.. Valyon az ajándékokkal próbál magához "láncolni"? Mit tegyek/tegyünk?

16/L és 18/F


2016. okt. 1. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve tegnap állítása szerint "hülyeségből" azt mondta, hogy lehetnék még nőisebb.. Ezt valyon miért mondhatta? Mert ha én kérdezem, akkor csak annyit mond, hogy "hülyeségből mondtam"
2016. okt. 1. 22:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor előjön ez a téma, hogy nem bízik magában, akkor egyszerűen öleld meg, szorosan. Ne mondj semmit, ne hagyd, hogy ő bármit is mondjon. Ha ez se, szenvedélyes csók. Ha ez se, akkor nem tudom. Ezt mind azért mondom, mert én is hasonlóan gondolkodok, mint a barátod, de nálam ez elég lenne.

18F

2016. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
16 éves gyerek létedre biztos marha nőies lehetsz
2016. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

22:51 ööööö én jártam olyan csajjal akinek 15 évesen olyan piramismellei voltak, hogy öröm volt nézni (hát még mást...!!!). Külsőre igenis lehet nőies szerintem.


Kérdező, az ajándék nem azért ajándék, mert elvár valamit cserébe, vagy valami titkos szándéka van. Szeretne neked örömöt szerezni, ennyi az egész. Miért kell ezt így túlkomplikálni meg konteókat építeni köré? Nem lehet, hogy a pasi egyszerűen szeret, és így mutatja ki?

2016. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm...
2016. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!