Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányoknak az ilyen benyalt hajú, bunkó állatok jönnek be, akik azt hiszik, hogy menők de közbe rohadtul nem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyek valahova, ők vesznek körül és nem kicsit húzom fel magam miattuk, és nem értem miért nem lehet egy normális lánynak normális barátja... Tisztelet a kivételnek!!👌👌
2016. okt. 2. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát nekem azok a srácok egyáltalán nem jönnek be. Meghát én se vagyok az esetük szal nekem ezzel nincsen problémám.

De jobb ez igy.

Ja igen és azért mert most ez a menő:)

2016. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Mert a mai lányok felszínesek, a külsőt nézik (és persze az anyagiakat). Ezekről a felfújt hólyag páwákról meg csak úgy süt a kivagyiság, ettől nedvesedik a lánykák bugyija. Sajnos ilyen elbszott társadalomban élünk...
2016. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Haver, na ha én ezt tudnám... És engem is idegesítenek az ilyen emberek. pl.: az ember csak arra tudja magát verni hogy ő magas fickó, de semmi mást nem tud felmutatni mert bunkó gci, kutya mód bánik a barátnőjével, és akkor még hülye is... És akkor ott vagy te tök értékes ember lehet hogy ki is vagy baszva ,az az ember meg egy nagy nulla semmi szar és mégis te vagy az akinek nincs nője...
2016. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekem hánynom kell tőllük.
2016. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi irigy ember van..!🙂
2016. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is ugyan igy vagyok ezzel....ezt a dolgot mi sosem fogjuk megérteni...:((
2016. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Lelehet nyugodtan pontozni..!😘
2016. okt. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem tetszenek.
2016. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A ribiknek kellenek az ilyenek
2016. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem értékelem az ilyen hajfazonokat és az sem igazán jön be ha a srácnak szűkebb a nacija mint nekem.
2016. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!