Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért akar féltékennyé tenni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni? Vajon jól látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Mostnában kavarok egy csajjal, de igazából annyi történt hogy lecumizott jólvan persze szép , és nagyon jó de én meg nem r**ot kerestem, és hát bevoltam rúgva úgyhogy azért történt meg ez is. De közben elkedzünk beszélgetni nem tagatom kicsit azért megkedveltem én is úgy aranyos meg minden, de tényleg.


De közben kicsit megijedtem a dolgoktól , mert nem nagyon terveztem párkapcsolatot mostanában mert úgy éreztem, hogy szépen szólva nem állok rá készen. Éppen ezért néha rámjött egy ilyen hirtelen felindulás, ha sokat cseszegett vagy keresett , hogy elküldtem de úgy kajakra 3 szor is. Valahogy ő megtanulta közben a mechanikámat amit még én sem értek, és mindig vissza tudott úgymond táncolni valamivel de úgy hogy kb észre sem vettem. És a lényeg az, hogy mesél nekem valami pasiról mostanában , hogy mennyire top 1 neki ő meg stb én mondtam neki egy ideig, hogy leszarom (tényleg így van), és hogy egyáltalán miért nekem írogatja. Aztán valahogy egyre jobban belefűzte a dolgokba amíg már tényleg csak idegből megkérdeztem hogy most akkor ki a f**om ez legyen szíves elmagyarázni. És mintha örülne ennek, hogy én kiakadtam vagy nem tudom...miért csinálja ezt? Mert szerintem azért, hogy megpróbáljon magába "bolondítani"


2016. okt. 2. 23:55
 1/5 A kérdező kommentje:
24 f 19l
2016. okt. 2. 23:59
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát haver először is te egy igazi pcs vagy :) A csaj meg ráakar téged ébreszteni arra hogy van nálad sokkal jobb party is aki nem bánik vele így és rá akar téged ébreszteni arra hogy ne legyél pcs. Bár nem ismerem a csajt lehet tényleg zavaró lehetett h folyton keresett. De abból amit ide leírtál inkbb csak az jött át te vagy fsz...
2016. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De azt meg kell hagyni hogy a csaj se semmi hogy csak úgy lecumizott ismeretlenbe... Ez az egész kész vicc.
2016. okt. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahogy nálam ez általában szokott lenni, igen kész vicc.
2016. okt. 3. 04:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván én vagyok a f*z, de nem nincs szükségem rá hogy ráébreszgessen, mert én elvagyok egyedül ezt ő is tudja ő meg nem ezt meg én is:D szóval érted..
2016. okt. 3. 04:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!