Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy osztalytarsam. Nemtudo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztalytarsam. Nemtudom mi is van pontosan de nagyon zavar. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szoval, van ket fiu osztalytarsam ebben a szituacioban. Az egyiknek en tetszek a masik meg nekem tetszik. Nagyon jo baratok..aki nekem tetszik,rola lenne szo. Mindig nez, mosolyog, hozzamszol, de van mikor eszre se vesz. Suli utan tesz ram. Feltekeny vagyok ha massal van..tudom nevetseges.. de szerintetek tetszhetek neki?
2016. okt. 4. 20:51
 1/1 anonim válasza:
Igen csak fél kezdeményezni. Próbálj felé kezdeményezni pár gesztussal.
2016. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!