Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért bámul rám az osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul rám az osztálytársam mikor elmegy mellettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy osztálytársam aki aki folyton bámul rám.Ez mindíg zavar és zavarba is hoz.Nem hiszem,hogy tetszenék neki mert ő szó szerint egy szál bél én pedig testesebb vagyok.De engem nagyon zavar!Nem vagyunk olyan nagy beszélő voszonyba csak néha poénkodunk egymással!Ő 16 éves én 15vagyok.

2016. febr. 2. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
tetszel neki. ennyi.
2016. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tecel neki, tapasztalat, fél h elrontja..

Én nekem is tetszik eggy csaj..

2016. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kettes, egy helyesírási szótárral lepd meg magad!

Biztos bejössz neki.

Van egy oszttársam folyton engem bámul órán, de nem mert még év eleje óta odajönni hozzám, és tudom, hogy csaja van, mégis engem bámul, és kb havonta beszélünk 1-2 mondatot egymással.

Bár ha merne lépni és elutasítanám, mást szeret a szívem.

2016. febr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok csak 2 évvel idősebb.

Én ilyen vékonyabb srác vagyok mivel jelenleg nem edzek és nem is eszek rendesen(56kg).

Van egy teltebb lány osztálytársam és én beindulok tőle teljesen ha látom.

Lehetséges hogy tetszel neki,nem kizárható.

Egy teltebb lány akinek szép arca van az sokkal vonzóbb mint egy nádszál.

18F

2016. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!