Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor szexre kerül a sor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor szexre kerül a sor akkor miért torpan meg?

Figyelt kérdés

Egy lányról van szó voltak már dolgok egyszer lecumizott. Azóta is beszélgetünk folyamatosan tervezgeti ő, és ez a pláne, hogy mikor kéne szexelni stb tehát lényegében ő jobban akarja mint én (én is akarom nem arról van szó, hogy nem), de amikor megírok neki egy konkrét helyet meg időt vagy elhívom hozzám akkor egyből csöndbe marad:D facebookon sem ír nem is telefonál amikor kb naponta minimum 2 szer felszokott hívni, tehát ilyenkor úgy befagy a beszélgetés addig amíg lejár az a bizonyos időpont ilyenkor én sem szoktam közben keresni ,hogy akkor most mivan mert legtöbbször ilyenkor , és számomra az a normális hogy azzal kapcsolatban beszélünk ,hogy hol találkozunk stb legalábbis eddig az összes barántőmmel így volt..igaz ő még nem az. Ezek után pedig szépen kibeszéljük, hogy miért nem ért rá és ennyi:D én egyáltalán nem erőltetem , és akkor megint elkezdi "húzni az agyam" hogy ő ezt csinálná velem ...ez miatt már 3 szor is elküldtem ,hogy ne hülyéskedjen már hanem csináljon is valamit. Ilyenkor pedig mindig valahogy megpróbálta velem megbeszélni a dolgokat , de már tényleg kezd elfogyni a türelmem kb 2 hónapja ismerjük egymást.


Miért lehet ez? Amúgy a csaj nem szűz már, és ezért édekes nekem ez az egész.



2016. okt. 6. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szűz:D?
2016. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De tuti hogy nem ?
2016. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tényleg nem az:D nyugi nekem is kb iylen kérdések merülnek fel.
2016. okt. 6. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
nemlehet hogy ha jukas is az a hártya akor is más jukasztotta ki :D?
2016. okt. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bármit eltudok képzelni:D ahogy látom egy rugóra jár az agyunk.
2016. okt. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!