Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátomnak pár közös ismerősünk elmondta hogy megcsaltam előző barátomat. Hogy lehet az, hogy ennek ellenére velem maradt?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt,és most derült ki ,hogy pár közös ismerős elmondta neki,hogy az előző barátomat két napon keresztül csaltam. Még a randizós korszakunkban mondták el neki. Annyira elszégyelltem magam,hogy most ez kiderült,és azon gondolkoztam ,hogy ennek ellenére mégis velem maradt. Szeretem őt,és igaz már egy ideje együtt vagyunk,de félek hogy valami rosszat gondol esetleg rólam.

18/L


2013. júl. 14. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
azért maradt veled, mert úgy érzi, őt jobban szereted, mint anno az exed. :)
2013. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Adott egy esélyt. Ne kúrd el. Ennyi.
2013. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről. Mondd el, miért tetted.


Úgy tűnik, ennek ellenére bízik benned, ezt becsüld meg.

2013. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
no vagy, az isten verje meg:DD KERDEZZ! ne probald kilogikazni.. "meg a randizos korszakban.." pont amiatt.. ugy volt vele ha ot is megcsalod lelep.. de belevagott, es sikerult neki. attolmeg szerintem(es ezekszerint szerinte is) hogy vki az elozo kapcsolataban hutlen volt nem biztos hogy a koviben is az lesz.. amugy hogy 2 napon keresztul? 2 napig folyamatban?o.O
2013. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Legközelebb ha találkozunk,felhozom valahogy a témát,és elmondom neki az egészet. Bár,furcsa lesz így bevallani 9 hónap után.

Igen amúgy két napon keresztül csaltam. Pár ismerőssel voltunk "nyaralni" faházban,és ott volt egy fiú és mindkét nap együtt voltam vele. Akkor nem gondoltam arra,hogy ennek a társaságnak egyik osztálytársával fogok összejönni .

2013. júl. 14. 23:23
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem is értem minek ezzel foglalkozni. az a MÚLT..én nem firtatták soha megcsalta e a korábbi csajait ez nem tartozik rám!! Mi ketten tiszta lappal csak ez számít.
2013. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aspartia ***** válasza:

Nem akarok bogarat elültetni a füledben, de lehet ő is megcsalt, ezért gondolja hogy "kvittek" vagytok.

Vagy egyszerűen csak nagyon szerelmes beléd.

2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!