Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Első találkozás a szülőkkel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a szülőkkel? Mit tegyek és mit ne tegyek?

Figyelt kérdés

Hamarosan egy évesek leszünk a barátommal, ennek örömére a szülei meghívtak magukhoz, hogy aznap náluk aludjak. Ami azért érdekes, mert édesapjával csak futólag, az édesanyjával pedig egyáltalán nem találkoztam még. Gyakran dolgoznak délután/hétvégén/éjszaka így valahányszor náluk voltam, maximum csak a nővére volt otthon. Biztos vagyok benne, hogy remek emberek, ha már a fiukat ilyen jól felnevelték, leginkább ezért is szeretnék jó első benyomást tenni rájuk. Meg hát azért mégiscsak a szerelmem szülei és jó, ha áldásukat adják. Hogyan kéne viselkednem velük, hogy kedveljenek, illetve mi az, amit semmiképp ne tegyek amíg náluk vagyok? (A "csak légy önmagad" nem túl szerencsés, mert új emberekkel szinte mindig kreténül viselkedem)


Illetve ezzel kapcsolatban van még egy kérdésem: túl korai lenne még, hogy lefeküdjünk egymással? Néha úgy érzem, hogy nincs még itt az ideje, máskor meg kifejezetten szeretném. Erről a barátommal is sokat beszélgettem már, ő is pont így van vele, nem szeretné elhamarkodni, ugyanakkor vágyik rá. Hogy lenne jó?

A barátom 16, én 15 éves vagyok.



2016. okt. 8. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha elvisz a szüleihez,probálj kedves lenni,barátságos jó benyomást szerezni,és aval kapcsolatban hogy lefeküdjetek egymással elég sok idő eltelt ,már itt lenne az ideje de szerintem még túl fiatalok vagytok a szexuális életmodhóz.
2016. okt. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Én is azt tudom mondani, hogy próbálj barátságos lenni, természetes. Szerintem fontos az is, hogy ne legyél kirívó.

Ami a szexet illeti, ha úgy érzed felkészültetek rá, szerintem nincs akadálya. Igen, elég fiatalok vagytok, de ha megvan a bizalom stb. miért ne, csak mindenképp védekezzetek!

2016. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Öltözz egyszerüen nem kel kiteni hasad sesemi, ne káromkodj :D
2016. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket KERÜLD el. Régebben raktam ki a kérdést, de vannak benne érdekességek, amik megtörténhetnek http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..
2016. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mosolyogj sokat, legyél illedelmes, de azért ne túl feszes. Ha tudod, hogy esetleg eltérnek a politikai/vallási nézeteitek a szülőkkel, akkor erről semmiképp se beszélj velük.

A szex témáról meg, szerintem nem túl korai, csak ne a szülőknél tegyétek meg.

2016. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Engedelmeddel csak a kérdés második részére reagálnék.

Negatív! Ha a fiú egy év alatt egyszer sem tudta elvenni az eszedet, akkor nem ő a te embered. Én elhiszem, hogy úgy érzed, hogy szerelmes vagy, de te is hidd el, hogy ezt csak azért érzed így, mert még nincs viszonyítási alapod. Én a saját lánykának is azt tanácsoltam, amikor ilyen kérdéssel szembesült, hogy várja meg azt a fiút, aki le tudja venni a lábáról. Aki mellett nem lesz kérdés, hogy lefeküdjön-e vele, mert minden sejtje az ordítja, hogy IGEN! AKAROM!

2016. okt. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*saját lánykámnak
2016. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves Hatos! Épp ez a probléma. Rengetegszer van, hogy valahányszor csak megcsókol minden egyes porcikám lángol érte, hogy akarom és többször is úgy voltam vele, hogy letépném róla a ruhát, de úgy gondoltam KORAI. Ezért kérdeztem, hogy itt van-e az ideje.
2016. okt. 9. 21:36
 9/10 anonim ***** válasza:
31%

"de úgy gondoltam KORAI"

Erről beszélek, nyuszó-muszó. Hogy tudsz gondolkodni. Tehát nem ő a te embered. De ezt úgyis hiába magyarázom, majd pár év múlva megtapasztalod.

2016. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NudliHercegnő ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Tehát az "ő embere" az lett volna, aki tizennégy évesen magáévá teszi, csak mert akarja? Szerintem minimális gondolkodással rájöhetünk, hogy itt a kérdezőnek van igaza, aki most is sokkal érettebben gondolkodik, mint az itt levők nagy része. Egyébként olyan emberből rengeteg van, akivel úgy működik a kémia, hogy az ember alig bírja visszafogni magát, de semmi garancia nincs rá, hogy az ilyen emberek komoly párkapcsolatra alkalmasak. Ki tudja, hogy meg tudsz -e bennük bízni, hogy tudod -e őket is szeretni, nem csak a testüket? Abból a fajta emberből kevesebb van, aki képes megérteni és tisztelni téged, mint embert, aki tud szeretni. Nézd, a legtöbbeknek a hosszútávú kapcsolat központjában nem a szex áll. Nagyon fontos szerepet játszik, igen, de az, hogy kívánod a másikat, édeskevés ahhoz, hogy összetartson éveken keresztül. Nem is értem, miért sürgetsz egy tizenöt éves lányt, hogy veszítse el a szüzességét, az általad reklámozott "megtettem mert jól esett" hozzáállással rengeteg bajba keveri magát az ember előbb-utóbb.

19/L

2016. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!