Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szűz vagyok és azt hazudtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok és azt hazudtam hogy már nem mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nyáron beszélgettem és ugy gondoltam hogy nem lesz az egészből belőle semmi. Megkerdezte hogy szűz vagyok e még én meg nem tudom miért rávágtam hogy nem és mikor megkérdezte hány sráccal voltam vmiert azt mondtam hogy 2. nem is lett volna nagy gond de ugy néz ki hogy lehet hogy össze jövünk mit tegyek most?

2016. okt. 9. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Növessz gerincet, és mondd el neki!

Vezesd be úgy, hogy tudod, hogy nem szép dolog hazudni, de van valami, amiben nem mertél igazat mondani, mert féltél, hogy kinevet, meg mittudomén. És akkor elmondod, hogy szűz vagy.

Valamikor úgyis megtudja, ha komolyra fordulnak a dolgok. Most még megúszhatod negatív következmények nélkül. Ha az ágyban derülne ki, utána lehet, hogy el is hagyna.

2016. okt. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ,de most őszintén férfi ként még valahogy lehet azt hazudni hogy nem vagy szűz én is hazudtam először, de kb ahogy megfogtam a csajt látta szerintem rajtam ,hogy az vagyok...nőként totál esélytelen ezt bekamuzni meg amúgy semmi értelme nem volt, mivel ez inkább jó dolog.


Szerintem lehet instant leszopnám saját magamat, ha végre egy szűz lánnyal is találkoznék:D Nem tudom mit szégyelsz benne....de amúgy egyet értek az első válaszolóval!

2016. okt. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Azon könnyen tudunk segíteni hogy ne legyen hazugság amit mondtál;D
2016. okt. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond el, ezért kell tudni jól bezsélni, mithogy egy buliba nem azt kel mondani hogy nem volt még barátnőm, hanem hogy nem volt még semmi komoly D:
2016. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki tündérkisasszony😊😂😂 ez hazugság de nem olyan nagy, ha nekem mondanád el, nem haragudnék hanem örülnék :D
2016. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget😊 remélem ha elmondom neki tényleg nem fog haragudni😞
2016. okt. 9. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A fenti tanácsok mellett van arra is lehetőség, hogy mielött találkoztok és szexeltek, keresel egy tanító bácsit aki megtanít olyan dolgokat, hogy ne legyen égés neked a szex.
2016. okt. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Majd én elveszem
2016. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Ugye tudod, hogy azért kérdezte a fiú, mert ha azt mondod neki, hogy szűz vagy, nem foglalkoz8ik veled tovább, mert nem akar komoőly kapcsolatot. Ha viszont te valakivel komoly kapcsolatot szeretnél, persze, nem 16 évesen, még ahhoz is fiatal vagy, hogy egyáltalán fiúkkal foglalkozzál, szóval ha te komoly kapcsolatot szeretnél, akkor azt kell mondani, hogy szűz vagy, és ha ennek ellenére nem hagy ott a fiú, akkor ő is komoly kapcsolatot keres, vagy legalábbis azt gondolja, hogy te olyan leszel. - Én 16 évesen inkább azt szégyellném, ha már nem lennék szűz.
2016. okt. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örültem volna 18 éves koromban ha ezt hazudja valaki. vagyis hazugságnak nem de tetszik ha egy lány nem használt. Egyszer jártam egy 20 évesen szűz lánnyal ő is olyan szégyenkezve mondta el pedig nagyon örültem neki. Sőt asszem ő is hazudott először.
2016. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!