Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akar semmi komolyat tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isabella Sawn kérdése:

Nem akar semmi komolyat tőlem de ritkán rám ír. Miért? L

Figyelt kérdés
Van egy fiú ,nagyon fontossá vált számomra ,amikor megismerkedtünk sokat érdeklődött irántam ,keresett minden nap. Aztán telt az idő és azon vettem észre magam hogy csak én keresem őt ,én érdeklődök iránta ,hogy hogy van stb.. Majd egyszerűen nem beszéltünk egy hónapot kb. Aztán találkoztunk egy buliba .. Sms-t írt.. Megint elkezdődött, megint rossz kedvem van ,mert látom hogy csak szivat .. Vagy nem tudom :( Rendes választ várok! Köszönöm!

2016. okt. 9. 22:27
 1/2 anonim válasza:
Szimplán kérdezd meg tőle, hogy akar-e valamit.
2016. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már egyszer kérdeztem tőle ,de nem mondott semmi konkrét választ ..:(
2016. okt. 15. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!