Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom sosem akar lemenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom sosem akar lemenni setalni, csak nagy ritkan lehet vele csinalni barmit is. Masoknal is van ilyen problema? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Csak akkor megyunk le ha boltbol kell valami ami neki mar setalasnak szamit, de szerinten ez nem ugyanaz mintha csak lemennenk ugy setalgatni, vagy nezelodni valahova. Szerinte mindenhez penz kell csak ugy lehet csinalni barmit is ehhez kepest en hiaba hivom meg barhova is h majd en fizetek igy sincs kedve mert folyton lustulni akar. Eleinte nem volt ilyen, 2 eve vagyunk eggyutt es egyre rosszabb a helyzet egyre jobban nincs kedve semmihez csak dogleni, foleg miota hozza koltoztem. Kajat is inkabb rendel minthogy elmenjunk es beuljunk vhova.. moziba se megy inkabb neten megnezi.. Csakhogy ne kelljen kimozdulni.. De igy szerintem semmi hangulata nincs az egesznek.. Nekem ez a hangulat hianyzik. Nemazt mondom h mindig menni kene, neha kell ilyen ossze bujos sehova Nem megyunk nap De mar nagyon unom ezt az egeszet..
2016. máj. 17. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van. Mindenhova mennék minden bajom van.

Nem lehet vele lemenni sétálni, mert mindék jön a kifogás. Borús az idő, mindjárt esik, fáj a lábam, de hát azt mondtad beteg vagy - mondom neki, jól esne egy kis friss levegő, erre meg: na persze...

Csak annyi a különbség, hogy ő nem döglik, mert tornázik, gyúr otthon a saját súlyzóival, stb. Viszont az összebújástól már herótom van. Ha meg egyedül akarok menni, akkor meg félt, meg bűntudatot kelt.

De nem érdekel, muszáj vagyok elmenni egyedül, mert bár én is tornázom odabenn, de utálom, hogy a négy fal között vagyok.

Otthon falak között, kocsiban falak között, munkahelyen falak között. Ki akarok törni.


Bocsi, kicsit elragadtattam magam. Szerintem próbálj vele őszintén beszélni, hogy emelje fel a seggét, mert ha nem bajok lesznek. Te gondolom a pároddal akarsz lenni, vele menni, de ha nagy igényed van a kimászkálásra, akkor mehetnél haverokkal is.

2016. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vele lenne jo lemenni csinalni barmit is az megse olyan mintha egyedul mennek vagy a baratnommel.. Meg amugyse szereti ha nelkule mennek valahova, de ezt meg ertem ense szeretem ha nelkulem menne de o nelkulem se megy sehova :D
2016. máj. 17. 15:21
 3/15 anonim ***** válasza:

Na lányok, akkor miért nem beszéltek erről határozottabban nekik?

Jelezzétek, hogy ez igenis PROBLÉMA, amivel kapcsolatban ha nem lesz kompromisszum (tehát nem az, hogy mostantól aztán nincs az a premier a város összes színházában, amit meg ne néznétek), akkor VÉGE lesz a dolognak. Próbáljátok úgy tálalni, hogy ne zsarolás legyen, ne hisztizve, csak nyugodtan tényeket közölve. Most még erősebb a kötődés érzése nálatok, de ez exponenciálisan csökkenni fog, ilyenek az emberek.

2016. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A baratodat nem erdeklik az igenyeid, de azt elvarja, hogy te egyedul ne erezhesd jol magad? Inkabb elj te is a negy fal kozott, mert o a kisujjat sem mozditja azert, hogy neked jo legyen?


Nagyon surgosen beszelj vele errol, kulonben nem hiszem, hogy varazsutesre megvaltoznanak a dolgok. Elvezi, hogy azt mondod, nelkule nem mesz sehova stb. Es persze ki is hasznalja a torleszkedesed.


Ne haragudj, de a baratod nagyon elkenyelmesedett melletted. Nem kell mindenben kiszolgalni ot a sajat karodra.


23N

2016. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt, pár hónapig rágtam a fülét és könyörögtem, de úgy döntöttem, ha lesz..rja és semmi hajlandóságot nem mutat a változásra, akkor engem se érdekel, és szakítottam.

Nem érdemes ezen pörögni, ha teljesen hidegen hagyja, hogy te mitől éreznéd jól magad, akkor nem érdemes mozdítanod érte a kisujjadat se.

22L

2016. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ismerős:D én is van,hogy sétálhatnékom van, mert annyira szép idő van. De jellemző a barátomra,hogy inkább otthon maradjunk. Meg ő is gyakran a pénzre fogja a dolgot, hogy azért nincs semmi programunk. Máskor meg ő mondja,hogy menjünk sétálni.

Meg is értem,van hogy hétvégén is nagyon sokat kell tanulni minden kettőnknek, plussz még a munka is.


Én szeretnék több időt kint tölteni a szabadban,mert én panellakásban élek, míg ő vidéken,egy faluban.És szerintem ennek is köze van.

2016. máj. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én mindig mennék. Csak nincs kivel.

Nem értem az ilyen pasikat... :( Belekényelmesednek a jóba. Persze, néha jó otthon ülni,de mindig??? (27F)

2016. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7es enis ezt mondom.. Pedig nem volt ilyen csak elvan kenyelmesedve :/
2016. máj. 17. 16:24
 9/15 anonim ***** válasza:

ismerős.. én mondtam már neki.

de eddig mindig ilyeneket fogtam ki.

ha mentünk is valahová, az is csak azért volt, mert mondtam,hogy menjünk már. önmaguktól még egyiknek se jutott eszébe valami program.

2016. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ittittitt ***** válasza:
67%
akkor én itt jelentkeznék,nő sétáltatónak :) sportos ,ápolt férfi nőket sétáltatna :-p egy kávé egy teáért cserében!
2016. máj. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!