Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kéne most tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne most tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok, a barátom 17.

Tavaly augusztusban ismerkedtünk meg egy baráton keresztül, mivel amúgy 30 percre lakunk egymástól, és nem egy suliba járunk.

Tavaly novemberre nagyon közeli barátok lettünk. Ehhez az is hozzájárult, hogy 2015 szeptemberében elvesztette az anyai nagyanyját, aki közel állt hozzá. Az érzékeny oldalát láttam, és ezt még sosem tapasztaltam egy fiútól sem. Decemberre vonzódni kezdtem hozzá, de nem voltam biztos az érzéseiben. Karácsonykor volt egy durva veszekedésünk; nem hitt nekem egy haverjával kapcsolatosan, mikor nekem volt igazam. Azt hittem, hogy ott, abban a pillanatban tönkremegy a barátságunk. Addig fajult az egész, hogy felzaklattam magam, és képtelen voltam tovább tartani magamnak: elmondtam neki, hogy szeretem. Teljesen lesokkolt, mondta, hogy nem tudja viszonozni, de nem akar engem mint barátot elveszíteni. Barátok maradtunk.


Április-májusig nem is nyúltunk ehhez a "több, mint barátság" témához. És hirtelen egyik délután kibökte, hogy ő is szeret engem, úgy ahogy még soha senkit. Úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk. A suli miatt nem volt sok időnk egymásra, így csak június elején kezdtünk el rendesen járni, randizni. Már akkor közöltem vele, hogy még nem vagyok kész lefeküdni vele, ő ebbe beletörődött.


Júliusban jutottunk el a csókig, és egy héttel utána csúnyán összevesztünk. Máshogy kezdett el viselkedni velem, semmibe vett, megsértett és felhúzott. Ekkorra már nagyon csúnyán lefogyott, ingadozott a testsúlya; mondtam neki, hogy vagy rendbe teszi magát, vagy ez így nem mehet tovább. Én is megsértettem nagyon csúnyán, őt okoltam a problémáimért, de megbocsátottunk egymásnak. Megígérte, hogy hízni fog (csont és bőr volt, most is rossz visszagondolni rá). Elhittem neki.


Most, hogy megint elkezdődött a suli, egyre többet veszekszünk. Többször is majdnem szakításig jutottak a veszekedések, csak azért nem szakítottam vele, mert sajnáltam a helyzete miatt. Már nem szeretem és nem is bízok benne. A nyári nagy veszekedés túl sok volt, és ezt többször is a tudtára adtam.

Ma megint betelt nálam a pohár, mondtam, hogy szakítok. De nem akar elengedni, annak ellenére, hogy letiltottam, üzeneteket ír. Megpróbálja visszakönyörögni magát (mint ahogy azt az előző alkalmakkor is tette), de megfogadtam magamnak, hogy ez alkalommal nem engedek. Semmibe vett, olyanokat vágott a fejemhez, ami miatt nem tudok benne bízni. Mondtam, hogy egy kapcsolathoz 2 ember kell, és ezt köztünk már csak ő akarja, de nem veszi a lapot.



Helyes, amit csinálok? Vagy mit kéne tennem?

Köszönöm a választ.


2016. okt. 10. 21:14
 1/2 A kérdező kommentje:
*tovább tartani magamban
2016. okt. 10. 21:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, ne erőltessétek, inkább most legyen vége, mint később, arról nem is beszélve, hogy így mindketten csak szenvedtek
2016. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!