Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha egy ha egy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy ha egy nagyon jó fiú barátod facebookon bevallja neked hogy szerelmes beléd akkor mit tennél?

Figyelt kérdés

és élőben még nem találkoztatok


csak érdekel :D


írjátok hány évesek vagytok


17F



2016. okt. 11. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Élőben még sosem találkoztak vagy egy ideje nem, hogy érted? Én szerintem örülnék neki, pozitív lenne mindenképp. :)

17L

2016. okt. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
plusz ha az érzés kölcsönös szintén elmondanám..
2016. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet, vagyis én nem örülnék ha facebookon írná meg. Akkor inkább találkozz vele és úgy mondd el de semmiképp ne fb-n. Ha az érzés kölcsönös akkor persze örülnék de egy részt csalódott is lennék hogy így mondja el. Oké mondjuk én egy mesevilágban élek így hát én elvárom hogy legalább egy kicsit romantikus körülmények között vallja be az illető. De ez csak az én véleményem lehet hogy más nem így gondolja

16/l

2016. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 még sosem

köszi az eddigi válaszokat, jöhetnek még

2016. okt. 11. 19:40
 5/8 anonim válasza:
63%
Mi évfolyamtársak vagyunk és szinte nap mint nap látjuk egymast de megis facen mondta el. Tudta hogy tetszik valaki ezért mondta is hogy esélye sem lenne nálam de azért elmondta. És nem szerette volna hogy a barátságunk tönkre menjen... élőben pedig nem nagyon beszélünk, meg nem merte volna elmondani, nem az a típus. Amugy en kicsit örültem hogy vegre van aki ugy gondolja hogy szep vagyok es kedves ... de azért sosem jönnek vele ossze mert nem az én esetem meg csakis barátként tudok rá nezni..:)
2016. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp jól esne, de ha úgy érzem hogy ismerem annyira hogy tudjam hogy még kis vonzalom sincs és nem is valószínű hogy lesz, akkor sajnálkozások közepette ezt elmondanám neki. Ha van, akkor meg ujjonganék és javasolnám hogy beszélgessünk még, vagy menjünk el egy randira aztán nézzük meg mi sül ki belőle. 19l
2016. okt. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
19%
Velem pár hónapja történt meg ez, csak mi személyesen is ismertük egymást. mekem nagyon kellemetlen volt, mert az öcsémként néztem rá. Azóta lényegesen megromlott a viszonyunk, már csak köszönünk ha néha látjuk egymást, pedig nagyon jóban voltunk.
2016. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat köhetnek még :)
2016. okt. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!