Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 éves kapcsolat vége. Utólag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves kapcsolat vége. Utólag tudtam meg, hogy folyamatosan megcsalt mással. Most mit tegyek? Lent

Figyelt kérdés

Én 20/L

volt barátom 23

Nem sírok,mert nem.

De egyszerűen amióta megtudtam, folyamatosan ezen jár az agyam.

4 hete vagyunk külön.

Már neki most is van más.

De nagyon ideges vagyok, és legszívesebben kiosztanám.

Viszont tudom, ha ezt tenném, nem érdekelné.

És megint engem állítana be hibásnak.. Ahogy ezt mindig is tette.



2016. okt. 12. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás, félreértés ne essék, de azért úgy felvetődik bennem a kérdés, ha ennyire ismered a jellemét ("megint engem állítana be hibásnak.. Ahogy ezt mindig is tette."), miért húztál le mellette 3 évet?
2016. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell rajta idegeskedni felejtsd el azt kesz is.

Meg csak gondolni sem szabad az ilyenre.

2016. okt. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó csaj vagy?
2016. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
eddzél
2016. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben.

Csak nálunk már több, mint 10 éves kapcsolat volt. Azt nem tudom, hogy folyamatosan megcsalt-e. Kettőt tudtam meg.

Persze én voltam a rossz, hogy nem bocsátottam meg.

Nekem is állandóan ezen járt az agyam. Aztán valahogy elmúlt. Koncentrálj másra. Pl. munka, barátok, család.

2016. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

próbálok másra !

de mégis folyton eszembe jut.. bármit is csinálok

2016. okt. 12. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess az utódoddal... hátha a kezében marad néhány kiálló rész...
2016. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Berserker88 ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen. 6 évig voltunk együtt, és rosszkor voltam rossz helyen. Illetve csak neki rossz helyen. Ekkor tájt voltam 20-21 éves. Természetes elküldtem mind kettőt a halál...ára. Utána jött, hogy én vagyok a paraszt mert ez meg az. Az újdonsült barátja próbált a barátai között vérdíjat kitűzni rám, hogy már pedig én nem beszélek így vele. Ez volt 4 éve, azóta természetesen elkezdett hívogatni, hogy jó lenne újra együtt lenni, meg sajnálja. Csak sosem ismerte igazából a valódi énemet. És nem tudja, hogy ennyi idő alatt olyan szintű gyűlölet lett bennem, iránta, a családja iránt, mindenhez ami hozzá köthető, hogy nem lehet leírni. Egyszóval túltettem magamat rajta én is. Azóta van új párom, boldogok vagyunk, nagyon szeretem és ő is engem.
2016. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!