Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Internetes párkeresés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes párkeresés?

Figyelt kérdés
Milyen párkereső oldalt ajánlotok nekem ilyen fiatalon? Vagy még korai vagy ilyen fiatalon nincs értelmen interneten párt keresni?

2016. okt. 12. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem kb. 17 alatt nincs értelme interneten párt keresni.
2016. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14
2016. okt. 12. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt az oldalt :D
2016. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 misshutcherson ***** válasza:
100%
Párkeresőn csak puncihajhász negyvenes pasik meg kiöregedett ringy.ók keresik életük ˇpárjátˇ. 14 évesen tudom, hogy jó lenne egy barát/barátnő, de teljesen felesleges ezen aggódnod még. Mindenre tökéletesen ráérsz, foglalkozz inkább a felvételivel vagy akármi mással, mert pénzt csak a munkáért adnak, szerelemért nem (hacsak nem te vagy Vajna Timi).
2016. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mihály Karpati válasza:
En itt Svájcban a Lovoo-t használom, asszem Magyarországon is működnie kene...
2016. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!