Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van internetes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van internetes szerelem? (kicsit hosszu, Bocsi)

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel anotalkon beszéltünk ,aztán elkezdünk beszelni snapcheten. Kedves volt ,aranyos,nem az a perverz fiu. Csak az a baj ,hogy nagyon messze lakunk egymástól! El mesélte a múltját ,beszélgettünk! Szerintetek lesz belőle valami?

2016. aug. 22. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha messze lakik, akkor szerintem nem nagyon. :/ Sorry
2016. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ne legy naiv maradj a foldon mert megutheted magad tapasztalat 2 eves netes kapcsolat mellettem 3 lannyal jo erzes volt ... vigyazz magadra
2016. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia.


Nem rossz szándékból akarom írni, de vigyázz ezzel, mert olyan kép alakult ki a másikról mely nem biztos, hogy valós :)

Persze, én társkeresőn találtam rá a páromra, de vele nagyon hamar akartam azt, hogy személyesen is beszéljünk, mert úgy ismeri ki egymást a két személy.


De nagyon nehéz elérni nagy távolságnál, hogy legyen is belőle valami. Tapasztaltam, hisz az exem pont a szülőhazámban élt...


21F

2016. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a netes szerelmekben/kapcsolatokban, de van, akinek meg működő képes kapcsolata alakult ki. Bár szerintem ez ritka. Egy igazi kapcsolathoz kellenek a közösen megélt élmények szerintem. Mindenesetre próbálkozni szerintem lehet, csak nagyon vigyázz, és légy nagyon óvatos minden szempontból
2016. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2 éve élek távkapcsolatban és nekünk működik a dolog. :) Találkozásokat is megtudjuk oldani kb 3 havonta, de van mikor kevesebb idő telik el két találka között. Viszont vigyázni kell kivel jössz össze, légy óvatos! :)
2016. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat! Nem lett belőle semmi,azt mondta nem akkar távkapcsolatot!:(
2016. aug. 26. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!