Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kezdeményezzek vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
van egy fiú a suliban ahova 1 hete járok. Tudom hogy tetszek neki mert mikor meglát mindig bámul meg köszön de látszik rajta hogy csajozós tipus mert előttem sincs zabarban. Mikor elment mellettem nézett és sóhajtott egyet mint akinek nagyon tetszek de nem jön oda hozzám és nem is keres facebookon se. Van barátnője egyébként de szerintem nem szereti ha ilyeneket csinál. Azt akarom kérdezni hogy szerintetek jelöljem be vagy csak ez neki valami szórakozás volt és hagyjam?
2016. okt. 13. 15:03
 1/2 anonim válasza:
Te is bámuld meg amikor látod és majd ő eldönti h lép-e. Ezzel jelzed neki h vetted a lapot.
2016. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ez csak egy bejelölés, nem megkéred a kezét, és ha oda jársz akkor előbb utóbb úgy is be fogsz jelölni ismerősöket fb-on. ha nem akarod, hogy gáz legyen vagy vlaami, válassz ki még 2-3 embert és egyszerre jelöld őket be. szerintem a legtöbb egy időben fog visszajelölni. plusz, ha van barátnője akkor nem tudom, hogy mennyire jó ötlet kezdeményezni. ő nem véletlenül nem teszi. am nehéz megítélni a helyzeted,de ha nagyon akar téged, akkor fog írni, lehet h elmagyarázza, hogy megromlott már a kapcsolatuk, nem szereti stb. de az is lehet, hogy csak szórakozik. na az a lényeg, hogy egy bejelöléstől nem dől össze a világ, és nem jelenti azt senki számára, hogy szereted ezt a fiút. no sweat
2016. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!