Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyszerű kirohanásból küldétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű kirohanásból küldétek már el a barátotokat/barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Ma úgy izomból szar szapom volt, de tényleg az egész életem átértékelődött bennem, és azon húztam fel magamat egyébként, hogy egésznap nekem kellett csinálnom mindent elmentem segíteni a haverjaimnak egy munkában , de ott is ha én nem csináltam meg volna kb mindent még most is azt csinálnák és rohadtúl elfáradtam meg úgy minden közbe jött tényleg. Erre mikor haza érek megkérdezem a barátnőmet ,hogy akkor mikor akar mégis találkozni mert 1 hete beszéljük már erre az volt a válasz, hogy hát nem tudja de jó lenne..megkérdeztem tőle, hogy akkor ő mégis mi a f**t tud azon kívűl amit én elmondok neki (mert tényleg így van), és akkor megint elkezdett "Háát háát jó lenne valamikor stb" , és azonnal reflexből szakítottam vele annyira felhúzott meg sem vártam mit mond a telefonba tényleg annyi volt a vége, hogy "na elmész ám te is p**ba hagyjuk egymást" azóta nem is beszélünk igaz csak 2 hónapja voltunk együtt.


Kicsit azért bánom, de őszintén szólva nem fogom keresni többet ti voltatok hasonló helyzetben? Amúgy azért írtam ki a kérdést, mert jól esik leírni valahova..szóval nem baj, és jól esne olvasni hasonló storykat:D talán lenyugodnék perpill aludni sem tudok az idegeségtől.


19f


2016. okt. 13. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Szewa! Ez még az enyhébb változat amit te csináltál. 2 évig voltam együtt egy lánnyal, iszonyatosan szerettem & szeretem a mai napig. Többször félrelépett de tudjuk, hogy a szerelem elveszi az ember eszét és nem tud józan döntést hozni soha még akkor sem ha a szeme előtt lóbálnak mindent. Ezek után ( szerintem jogosan ) jöttek a féltékenységi rohamok. Minden emberre féltékeny voltam de tényleg. Kivétel nélkül az összes olyan emberre féltékeny voltam akinek vert a szíve. Ez annyira elfajult bennem, hogy a következő félrelépésnél már odacsaptam neki. Tudom, tudom nőt megütni gyáva dolog férfiként de én ezt nem gondolom így, nagyon kijár neki már az állandó hazudás & megcsalás mellett. Majd a sok-sok ilyen eset eredménye az lett, hogy félt tőlem pedig szerettem és szeretem most is. Elküldtem otthonról tőlünk ugyanígy már majdnem kirángattam a lakásból az " Elegem van, hogy a hülyét teszem neked, bármit megtennék érted de mégis a savat kapom tőled. " Ezek után fél évre megszakadt a kapcsolat. Ő fiúról fiúra ment én meg itthon ültem és elgondolkoztam azon, hogy mekkora szar alak vagyok bár valahol nem érzem magam bűnősnek. Pont 3 napja keresett fel újra. Találkozgattunk és ma jött át. Csodás nap volt, filmet néztünk egymáshoz bújva és a szokásos dolgok. Majd a nap végén elkezdtünk kicsit komolyabban beszélni a kettőnk dolgáról. Eredetileg úgy volt, hogy együtt töltjük a hétvégét is de a szemembe vágta azt, hogy neki gondolkodnia kell ezen hétvégén ezért nem szeretné ezt a hétvégét velem tölteni. Ezalatt a 3 nap alatt újra azt éreztem, hogy van valaki mellettem újra és szeret fél év magány után de nem.. megint kételyek, félelmek, szorongások között élek és ki tudja mennyi idő kell ahhoz, hogy újra kizökkenjek belőle. Nem tudom mennyire válaszoltam meg a kérdésedet de nekem is muszáj volt ezt kiírnom magamból.


18/F

2016. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Volt egy lány, akivel beszélgettem, nagyon nagyon sokat. Kialakultak a dolgok, de végülis azért lett vége, és azért lettem nagyon nagyon ideges, mert tényleg SEMMIT nem tudott. Mindenre csak az a válasz jött hogy "Nem tudom". Olyan kegyetlenül felidegesített már, hogy elküldtem a francba én is, nem egyszer. Hála égnek, hogy végeztem vele...

Rátérve a te sztoridra. Teljesen megértelek, főleg ha rossz napod volt. Persze ha ezt csak alapjáraton csinálta volna, egy átlagos napon, valszeg nem szakítottál volna vele. Az pedig hogy azóta nem keresett... kiábrándító. Ha valaki nem tud semmire válaszolni, az azt jelenti hogy nem akarja igazán, különben csak annyit mondana hogy "Minél előbb".

Ha eddig is ezt csinálta, akkor pedig ne bánd. Neked ez nem tetszett, nem kis dologról van szó, nem változtatott rajta, akkor ez a következménye.

Sok sikert, ha van valami, írd meg, kíváncsi vagyok. 18/f

2016. okt. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de engem is felháborít, ha valaki egyszerűen nem tudja eldönteni, mit akar. Nem hiszem el, hogy nem tudja előre, kb. mikor ér rá. Nekem ezért van naptáram, így rögtön tudom, hogyha valaki meghív valahova, mikor érek rá, vagy mikor tudok találkozni az ismerőseimmel, barátaimmal. Ha valaki csak annyit mondana nekem, hogy "hát jó lenne valamikor", én is biztos felhúznám magam, főleg, ha mondjuk javasolnék egy időpontot, amikor ráérek, és neki nem jó...

Az pedig, hogy azóta nem is keresett, szintén felháborító. Nem érdemes foglalkozni vele.

Történettel sajnos nem tudok szolgáltatni, de remélem, egy ilyen válasz is elég:D

18/L

2016. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első totál megértem, hogy odacsaptál:D A többi választ is jó volt olvasni, és végre meg is nyugodtam...tényleg nem fogok vele foglalkozni ettől függetlenül:D
2016. okt. 15. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Első válaszoló, egy agresszív szerencsétlen.
2019. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Meg a kérdező is.
2019. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!