Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti veszítettétek már el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veszítettétek már el a barátnőtöket így?

Figyelt kérdés
A barátnőm lassan középiskolába megy, ami Komáromban van. Lovásznak szeretne tanulni, és kollégiumban lakna. De azt is mondta, hogy szíve szerint itt maradna velem, és egy itteni gimnáziumot választana. Ha Komáromba menne, csak szombatonként tudnánk találkozni, és én ezt nem bírnám ki lelkileg. A lány is egyébként nagyon érzékeny típus, akárcsak én.

2016. szept. 22. 11:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Fel kell készülnöm a legrosszabbra, ugye? 2 éves kapcsolatról van szó, és a lány 16 éves.
2016. szept. 22. 11:36
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Én simán ellennék úgy, ha csak hetente egyszer látom személyesen a barátomat, persze azért 1-2 naponta neten szeretnék vele beszélgetni. Viszont mivel aszexuális vagyok, fizikai kapcsolatra nem igazán van szükségem, inkább csak társaságra, együtt töltött időre, lelki kapocsra. Ehhez pedig nem muszáj ténylegesen együtt lenni állandóan.

Nyilván aki nagyon igényli a szexet is, meg az ölelést és a csókolózást, annál más a helyzet. Ezt viszont ti tudjátok, hogy milyenek vagytok.

2016. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Most ha egy 2 éves kapcsolat csak úgy életképes a mai világban (az internet és a fejlett telekommunikáció korában), ha minden nap látjátok egymást, és heti együtt töltött nap + 2 és fél hónap szünet nyáron + egy hét ősszel, télen, tavasszal nem elég a fenntartásához, akkor az bocsánat, de nem életképes.
2016. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

De hogy ne csak negatív hangvétellel írjak:

Létezik telefon. Létezik Skype, Viber, Facebook. A 80-as években tényleg nehézkes volt egy (részben) távkapcsolat fenntartása, amikor kéthetente lehetett hazamenni a koleszból, meg egy levél is több nap volt, mire megérkezett. De most minimális anyagi ráfordítással napi szinten órákon át beszélhettek. Oké, hogy ez nem ugyanaz, mint ha ott lennétek fizikailag egymás mellett, de azért a semminél több.

Meg ott van a hétvége. Bár nem tudom, miért csak egy nap, szerintem simán meg lehetne oldani, hogy péntek-szombat vasárnap is találkozzatok, de tudom, ez nem csak rajtatok múlik.

De még ha csak heti 1 nap, az is több a semminél. Minden nap beszélhettek, mellette egy napot együtt töltötök, és akkor november elején őszi szünet, utána pár héttel téli szünet... tavasszal is ott a tavaszi szünet, nyáron meg 2 és fél hónap. Ennyiből simán életben lehet tartani egy kapcsolatot.

2016. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves utolsó, viszont a lánynak én vagyok az első. És eléggé túl van fűtve szexuális szenvedélyekkel, amiket próbál vissza tartani az anyukája miatt több, kevesebb sikerrel. Már a második hónapban petting volt, de azelőtt flörtölt velem rengeteget. A koleszban meg fiúk is lesznek. Én ettől tartok leginkább, hogy így mi lesz ott...
2016. szept. 22. 12:29
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Tenyleg azt hiszed hogy a 16 eves csajod addig veled marad amig a halal el nem valaszt? :)))


Kis naiv. Ez az elet rendje, a csajok jonnek-mennek.

2016. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A hűség nem alkalom, hanem érzelem és elhatározás kérdése.

Ha összeáll mással pusztán a szex miatt, vagy az első jöttment pasinak szétteszi a lábát, akkor jobb is, ha megszabadulsz tőle.

Ha pedig tényleg érzékeny típus, ahogy írtad, akkor nem fog mással kavarni, csak hogy legyen, aki megd*gja.

2016. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az új iskola, az mindig nagy változásokat hoz.
2016. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltalán nem kell, hogy a kapcsolat végét jelentse. Hiszen minden hétvégén tudtok találkozni. És hét közben is beszélhettek, a mai technikával ez már nem gond.

Szóval nem így kell nekiindulni, hogy úgyis vége lesz.

2016. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A 4/9 es jo valaszt adott. Tenyleg ha egy heten tobb napot beszeltek delutanonkent akar viberen akar fb n, es hetvegen talalkoztok is, aztan lesznek oszi teli tavaszi szunetek, de hamarosan elfog jonni a hosszu nyari szunet is es minden ok lesz, hidd el. Drukkolok neked h. minden jo legyen.
2016. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!