Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem jó neki semmi sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó neki semmi sem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most vagyunk együtt 1 éve (és 2 hónapja egy kicsit pontosabban :D) és azt vettem észre, hogy egyre inkább hisztizik mindenért.

Szerinte túl aranyos vagyok, olyan dolgok érdekelnek, ami sok velem egykorút nem, és ezen kicsit változtatni kéne. Valamint én Ukrajnából származom, onnan költöztünk át ide nem olyan régen és nagyok sokszor szoktam neki főzni olyan dolgokat, amik inkább ukrán specialitás. Erre is már olyan megjegyzéseket tett, hogy hagyjam már abba, mert el fog hízni.

Minden nyáron (van amikor tavasszal is) szoktunk visszamenni Ukrajnába és akkor mindig hozok neki valamit, de olyanokat vág hozzám, hogy nem vagyok normális hogy mindig költök rá.


16/F


2016. okt. 14. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
igaza van tényleg nem vagy normális:D
2016. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak kifogásokat keres, hogy lapátra tudjon tenni.
2016. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szereti ha túl törödnek vele.
2016. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!