Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy ismerhetném meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác... hívjuk mondjuk Andrisnak. Egy évvel idősebb nálam (10.-es), már csomószor láttam a folyosón, meg buszon, a nevét is tudom, sőt visszaigazolt facebookon (a közös suli miatt), de ennél többre nem tudom hogy juthatnék. Van egy közös ismerősünk (osztálytársa a srácnak), ő nagyon sokat mesélt Andrisról. Az elmondása alapján Andris eszméletlen okos, művelt, bármiről tud beszélni, mindenről van véleménye. Sportos, komoly (ha kell), szuper humora van, nem iszik nem cigizik (ez nálam fontos). Ráadásul szerintem nagyon helyes (nem az a tipikus tumblr-boy).

Na most a közös ismerősünk leírása alapján én eléggé belezúgtam, szívesen megismerném. Egyenlőre NEM szeretnék összejönni vele, hisz összvissz 1,5 hónapja járunk suliba, sokat kell tanulni (plusz gólya vagyok), stb... nekem már az is elég lenne ha beszélgetnénk, vagy észrevenne.

Csak nem tudom, ezt hogy érjem el. Nincsenek közös programjaink, barti társaságunk, témáink, így fura lenne csak simán ráírni chaten, hogy "Szia, mizujs?"

Nehezíti a dolgot, hogy kollégista vagyok.

Ötletek, hogy mit tegyek? :(


Köszi előre is :)



2016. okt. 15. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt már úgyis tudja, hogy bejön neked, mivel ismeretlenül bejelölted és tudja, hogy nézed. Csak simán írj rá, hogy szia :), semmi több. Ha érdekled, vezetni fogja a beszélgetést, ha nem ír, csak visszaköszön, ne eröltesd, mert az már taszító, ha nyomul egy csaj.

Néha kezdeményezhet a lány is, ismerek ilyet, hogy a lány írt a fiúra tök ismeretlenül, 16 évesen. 5 éve vannak együtt :)

2016. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy tudja, hogy bejön nekem. Majdnem az egész osztályuk az ismerősöm, meg olyan jó a suli légköre, hogy felsőbb évesek is simán bejelölnek gólyákat, ilyeneknek senki nem tulajdonít jelentőséget :/


Nagyon gondolkozom, hogy írok neki, de addig jutnék, hogy "Szia, mi újság? "

Másnap pedig elég ciki lenne, mert ha írok neki ott már tuti leveszi, hogy tetszik nekem. :(

2016. okt. 15. 14:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Az első válaszolóval teljes mértékben együtt értek , biztos vagyok benne, hogy tudja bejön neked. :) Ha engem bejelöl egy lány , főleg nagyjából ismeretlenül akkor azt egy jelzésnek veszem, hogy lépnem kell. :) Illetve a közös ismerősötöket kérdezted, aki osztálytársa. Nem tudom mennyire vannak jóban, de mi srácok egymás között szoktunk beszélni ilyenekről , hogy figyelj csak érdeklődött irántad ez a lány , kivéve ha a közvetítő srácnak is bejössz. :)

Nagyon elmosolyodtam a kérdésen , hiszen a leírtak alapján nagyon belezúgtál. :)

A mai világban a lánynak is lehet közelednie, de muszáj megtartanod azt a látszatot, hogy te kellesz neki jobban , nem pedig fordítva, mert akkor teljesen mértékben érdektelen leszel számára egy kis idő után.


Több lehetőséged lehetne :)


1. A legjobb az lenne, ha az iskolában valahogy megoldanád , hogy beszéljetek. Például nem tudom szokott-e büfébe járni, beállsz mögé , esetleg szerencsétlenkedsz kicsit, biztos segíteni fog, ha érdeklődik irántad. :)


2. Facebookon is rá lehet írni a másikra. Erre is több lehetőséged van. Az egyik a sablonos : "Szia, mizujs?" , a másik pedig az, hogy kitalálsz valami vicceset és ráírsz. :)

Például mikor bejelölök egy lányt, akkor viccből leírom, hogy közvélemény kutatást végzek szép lányok körében és lenne egy kis ideje. Aztán mondja, hogy persze, mi a kérdés? Erre pedig poénosan meg lehet jegyezni, hogy fogalmam sincs. :)


3. El kell ültetni a bogarat a fülében. Megkéred mondjuk a közös ismerőst, hogy jelezze számára, hogy bejössz neki, milyen szép lánynak tart, meséljen jókat rólad és biztosan keresni fog.


Remélem , hogy segítettem! :)


F/21

2016. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 válaszoló

Tök jó dolgokat írtál, sokat segítettél 😊

Viszon a dolgok nem alakultak túl jól :/

Írtam neki facebookon még november elején de nem volt túl közvetlen, valószínűleg nem jöttem be neki. Úgyhogy ennyiben maradt a dolog. Azóta van barátnője.

De azért köszi 😊

2017. márc. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!