Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok az ilyen skinheadről, ha úgy alakulna, járnátok vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Magas vagyok, 185 cm körül, 72 kg. Dr. Martensban járok, farmerban, nadrágtartót még nem vettem. Komolyan veszem a nemzetiszocializmust, felvállalom az iskolában, a barátok és a családom előtt is, hogy náci vagyok. Egyetlen 'bökkenő' van, hogy hosszú hajam van, ezért sokszor rockernek hisznek, és amikor elmondom, hogy biza skinhead vagyok, néznek nagyokat meg magyaráznak. Szerintetek ez 'hátrány'? Tudom, hogy a skinheadek többségének kopasz a feje, de jó pár videót és felvételt láttam skinhead társaságokról, ahol van jó pár hosszú hajú is. Verekedésben hátrány, de engem nem érdekel.

2016. okt. 16. 17:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ez még hozzá akart menni: [link]
2016. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#20-as, kedves vagy, hogy ezt lázadásnak nevezed. :D már évek óta megmaradt ez a 'stílusom'. Nem kell idegbetegeskedni, egy egyszerű kérdést tettem fel, erre kirobbantod a III. vh-t...
2016. okt. 19. 19:53
 23/26 anonim ***** válasza:
47%

Igazából, jobb mintha b*zigyerek lennél.

Annak idején én is Gettát hordtam bőrkabáttal és Bomberrel.

Ma is hallgatok Archívumot, EF-et,TE-t és a többit.

2016. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 RASH39 válasza:

Mindannyian tudatlanok vagytok!

Skinhead= antirasszista

Bonehead= rasszista

2018. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Jó nagy skinhead lehetsz ha azt sem tudod hogy a Sharpok nem kommunisták. Te meg emelt fővel helyeselsz erre a kommentre mintha lenne róla egy cseppnyi fogalmad is a témáról:D ráadásul még mindig boneheadek a nácik, így főleg ne nevezd magad skinheadnek. Remélem, hogy így 2 és fél év után felhagytál a "skinheadségeddel". divatmajom. Oi!
2019. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Tudom 5 eves kerdes. Remelem kinotted.


Te azt sem tudtad h mi az a naci, csak eppen meno akartal lenni, eleg gaz. Remelem ha ilyen szandekokkal rendelkezel es tudod mit jelent mar nem elsz. Nem rosszbol. Az ilyen pszichopataknak a fold alol kene szagolniuk az ibolyat.

2021. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!