Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet kapcsolat testi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet kapcsolat testi vonzalom nélkül?

Figyelt kérdés

A egy sràc személyiségébe teljesen beleestem,viszont nem érzem,hogy testileg vonzódnék hozzà.A fiú teljesen szerelmes belém,és ô szeretné,hogyha mi összejönnénk.


Szerintetek egy idô utàn majd beleszeretek a külsejébe is,és érdemes elkezdeni a kapcsolatot,vagy sem?


2016. okt. 16. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Nem nagyon,de ha úgy érzed,hogy később bele tudsz szeretni akkor igen,de ha nem érzed ezt akkor inkább ne,utána lennének szövődményei,pl nem mernéd felvállalni vagy valami és akkor neki rosszúl esne,és szakítás vagy kezdesz magaddal valamit..
2016. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is ugyanilyen helyzetbe voltam csak kicsit vonzodtam hozza. Aztan mikor osszejottunk akkor jo volt de egy ido utan eltunt az is.

Rossz volt vele a csok es mar nem akartam annyira hozzabujni se.

Szakitottam es ennek mar tobb mimt fel eve, es neha meg mindig ir!!

Nagyon osszetortem a lelket es engem csak az egeszben ez bant a legjobban:/

2016. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Berserker88 ***** válasza:
Inkább most utasítsd el, hogy rövid ideig fájjon, mint 1 év kapcsolat után törd össze. :) 26/F
2016. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!