Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetek még szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még szerelmes?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel, és úgy érzem, még nem vagyok belé szerelmes. Valamit érzek, de nem azt a nagy lángoló szerelmet.Az elején, amikor megismertem, akkor valami nem tetszett benne, de mégis külsőre tetszett, és gondoltam, megér egy próbát. Találkoztunk, és kiderült, hogy mégis meg van benne az, amit én keresek, de így is elkönyveltem magamban úgy, hogy nincs meg benne. Viszont, ha belegondolok, hogy mással lenne, nem bírnám ki.Az 1,5-2 után kezdtem el ezen gondolkodni, és nem bírok leszakadni a témáról, mert annyira bánt. Folyamatosan ezen kattogok. Viszont, mikor együtt vagyunk, akkor nincsenek ilyen kételyeim, és akkor el is gondolkodok, hogy hogy gondolhatok ilyet? Nagyon szeretnék vele lenni, mert minden meg van benne ami nekem kell, még több is! Kérlek, segítsetek!

2016. okt. 17. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, a szerelem az egy erdekes dolog amit nem tudsz iranyitani. Csak van es kesz.

Lehet belole szerelem ez egyertelmu csak ido kell hozza :)

2016. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Azt irtad hogy ha együtt vagytok nincsenek kételyeid. Ez a lényeg.
2016. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!