Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 lány szerelmes bellm egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lány szerelmes bellm egyszerre és nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még eddig egy barátnőm sem volt és ez teljesen váratlanul ért és nem tudom mit tegyek és nem akarok senkit se megbántani. 15/F a lányok 2évvel fiatalabbak mint én

2016. okt. 2. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát neked nagyon szar :D
2016. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked tetszik valamelyik? Amúgy meg ez a 3 lány nem para... úgy képzeld el, hogy ötödikben hatan! Voltunk szerelmesek ugyanabba a fiúba. Mondjuk akkor eszünk ágában sem volt járni vele, de hát na. A hat, akkor is csak hat :)
2016. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak azért ne járj egyikkel, hogy legyen csajod.
2016. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"15/F a lányok 2évvel fiatalabbak mint én" mi? :D amúgy ismerd meg jobban őket és válasz :D
2016. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pár hete ismerjük egymást és még nem nagyon ismerem őket. És nem tudom hogy erre hogy reagáljak.(egy kicsit zárkózottab fiu vagyok)
2016. okt. 2. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Alakíts ki Háremet!!! XDD 3 lány az legyen csak a kezdet! :DD
2016. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Sajnallak nagyon. De tenyleg.
2016. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1#,2#,3#,7# iligy
2016. okt. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok olyan kérdés van, hogy nem jön be senkinek az illető, lesz valaha bárkije?! Add azoknak :D
2016. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!