Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért jó ha a barátom folyton...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha a barátom folyton ilyen dolgokat kér?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, ő pedig nemsokára 20 lesz. Most leszünk együtt 3 hónapja és konkrétan olyan kérésekkel áll elém, hogy vetkőzzek le neki és az egyik haverjának. Vagy éppen felőle nyugodtan mászkálhatok ruha nélkül a szobában, úgyis csak ő lát engem. Olyanra is volt példa, hogy kijelentette, hogy egyszer ha lefekszünk, csinálhatnánk úgy, hogy engem kikötöz stb.

Mondtam, hogy én ezeket nem szeretném, de mindig újból előhozza a témát és kicsit kellemetlenül érint.


2016. okt. 17. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba..csak a szexre kellesz neki,miaz,hogy a haveroja előtt is vetkőzz le? Hagyd el minnél előbb,mert csak a testedet akarja megkapni és nem szeret :/
2016. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kangorcsos a fiu. Ne engedj neki. Majd ha keszen allsz.
2016. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ilyenek egyes srácok. De azt tartsd észben, hogy ez a te tested, és senki nem mondja meg, hogy mit tegyél vele, csak te. Ha nem szeretnéd, ne tedd. Nem kényszeríthet rá, és ha megpróbálná, akkor annyival jobb, mert legalább tudod, milyen fajta emberrel állsz szemben. Ha szeret, akkor nem fogja erőltetni a témát.
2016. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez Kanos görény? Meg akar d. a haverjával egyszerre.
2016. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Perverz állat! Bele ne menj!

Gondolj bele, ha szeretne, nem kérné, hogy vetkőzz a haverja előtt. Csak a tested kell neki és miután megkapta amit akar, szakítani fog.

2016. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NudliHercegnő ***** válasza:
Az előttem szólóknak mind igaza van!
2016. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!