Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt én nem értem szóval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én nem értem szóval inkább megkérdezem! Melyik?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel tegnap szeretkeztünk, ami nekem az első alkalom volt. Kevesebb, mint 10 másodperc alatt elélveztem!! Ma is megtörtént és most ugyanaz a dolog történt. Nem értem!! Gyors tüzelő vagyok vagy ez normális???

2016. okt. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez normális lenne akkor senki sem szexelne..Ennyi idő ugyanis "semmire" sem elég.Konrétan 10 másodpercért nem érdemes maszatolni.Ez pszichológia.Próbáljátok meg nyújtani az előjátékot,ha kell akár abbahagyni mikor érzed,hogy nagyon fel vagy izgulva.Idővel jobb lesz csakis rajtad áll a dolog.Ja,és persze ne aggódj az elején szinte mindenki gyorstüzelő.
2016. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. okt. 21. 20:31
 3/3 Deflohelp ***** válasza:

- Ha gumi óvszerben csinálod, különösen Extra Safe-ben, akkor jóval kevesebbet érzel az érintkezésből és így tovább tart.

- A behatolás után gondolj sündisznóra, súrolókefére vagy trisóra, ami visszavesz a lelkesedésből.

- Második menet tovább fog tartani, mint az első.

- Gyakorlat teszi a mestert.

2016. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!