Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem. Mit tegyek? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Tegnap óta nem írt vissza a barátom. Már napok óta éreztem hogy valami nem oké. Valami biztos történt mert nem olyan szokott lenni mint az elmúlt pár napban. Ma írtam neki, és közölte velem hogy már nem szeret és hogy meg lettem unva. Mit tegyek? Én még mindig nagyon szeretem de egyszerre utálom is egyben. Nem tudok jelenleg elképzelni nélküle semmit. Kihasználva érzem magam és nem vagyok jól. Nagyon hiányzik. Valaki segítsen
2016. okt. 22. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy majd találsz 1 nála sokkal jobbat és lépj tovább minél gyorsabban. Ne emészd magad emiatt mert azzal csak magadnak ártasz.
2016. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
Így van! Én amikor szakítottam a barátnőmmel ezt mondogattam magamban: "i dont give a f*ck" (értsd: lesz@r0m, nem érdekel). Pár hét múlva ráakadtam arra, amivel még egyszerűbb volt a dolog.. elfoglalni magamat. Megláttam milyen marha jó dolog fotózni, saját testsúllyal edzeni, haverokkal lenni, szabadnak lenni(!), nem függni senkitől, nem aggódni senkiért.. Ha a pozitív dolgokat nézed, 100x könnyebb túllépni egy kapcsolaton. Plusz, egy jó tipp: ha eszedbe jut, csak gondolj bele, milyen rossz dolgok voltak a kapcsolatban. Elhiheted nekem, sokkal könnyebb túllépni egy huzamosabb kapcsolaton is így (nem könnyű, KÖNNYEBB!) ;)
2016. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: Azt ,hogy "leszarom" leírhatod.
2016. okt. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megun, akkor sose szeretett. Egyenlőre felejtsd el a jót, és csak a rosszra elmékezz. Aztán később már lehet a jóra is, amikor már nem érdekel.
2016. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!