Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Osztálytársam de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam de nem merem megszólítani pedig már évek óta tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 00:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
14/F
2016. okt. 26. 00:33
 2/15 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mennyi idősek vagytok? Jóban vagy vele vagy nem? Mármint azzal aki tetszik. Ezek mind sokat számítanak. Nekem volt általánosban egy fiúbarátom kiskorom kb 6-7 éves korom óta ismertem de csak 5.ben jött a sulinkba és mivel én voltam az egyetlen ott akit már ismert nagyon jó barátok lettünk. Persze egy idő után a többiekkel is összebarátkozott de nekem volt a legjobb barátom. De ugye azt mondják hogy fiú - lány között ritka a barátság. Nos ez nálunk is így volt 7.ben zúgtam bele amikor volt a kötelező tánnc és ő volt a párom és ugye napi szinten fogtuk egymás kezét stb. Aztán sosem mertem neki elmondani neki ráadásul barátnője is lett. Aztán 8.második félévben bevallotta hogy nem bírja tovább magában tartani hogy szerelmes belém. És akkor összejöttünk. Aztán kiderült hogy ő is kb több mint egy éve szerelmes volt belém csak nem mert lépni mert nem akarta tönkretenni a barátságunk. Tanulság: soha ne halogasd az ilyet mert annál kevesebb időt tölthettek együtt. Van az interneten egy szerelmes sztori az a címe hogy fizika órán...olvasd el. ;) a lényeg hogy az ilyet nem érdemes halogatni mond el neki bátran mit érzel vagy ha úgy nem megy apró jelekkel add a tudtára. Ha ő ezeket nem viszonozza és kikosaraz lehet egy ideig csalódott leszel de tudod hogy legalább megpróbáltad és nem úgy éled az életed hogy mi lett volna ha....
2016. okt. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok 15(14,5) és se nem vagyunk barátok se nem ellenségek
2016. okt. 26. 09:36
 4/15 anonim ***** válasza:

2-es, mintha én mondtam volna.

Nekem is volt olyan osztálytársam, aki nagyon tetszett, de sose léptem. Bántam is nagyon sokáig, de túlléptem a dolgon. Egyértelmű, ha merek lépni, és összejön a dolog, tutira máshogy alakul az életem. Egyszer egy osztálykiránduláson kicsit többet ittunk a kelleténél, és "elszóltam magam" egyik osztálytársunknak, ezt ő meghallotta, és egy kicsit összegabalyodtunk (ő is ivott egy kicsit) de nem volt semmi komoly (neki is volt akkor kapcsolata, és nekem is). Abban maradtunk, hogy felejtsük el a dolgot. A jó viszony megmaradt, de mindkettőnket másfelé sodort az élet. Igazából már akkor is telejesen másféle életet éltünk. Ő inkább a visszahúzódó csajszi, én meg a bulizós, autós-hajtós hülyegyerek voltam (és vagyok ma is, amikor tehetem) Azóta csak maximum osztálytalálkozón futunk össze. Kicsit "vibrál köztünk a levegő" olyankor, de el tudjuk engedni, mert mindkettőnknek megvan a saját élete már.

Na, csak annyit akartam kihozni belőle, hogy ne félj meglépni egy ilyen lépést, mert később megbánhatod, és jön a "mi lett volna ha...".

2016. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha látod a lányt akkor mosolyogj rá (egyszer, ne bámuld állandóan és mindenhol, ne vigyorogj, egy félmosoly megteszi, figyelni a reakcióit, aztán csinálod tovább a dolgod), köszönj, kérdezd őt mindkettőtöket érintő mindennapi dolgokról, hogy elinduljon a társalgás. Nem kell sok, csak hogy figyeljen rád. Szünetben hívd meg egy kávéra vagy amit ott szoktatok inni, ha belemegy akkor már hosszabban beszélgethettek, aztán elhívhatod sétálni/moziba. Ha abban is benne van, akkor jók az esélyek. Onnan mehet tovább.

Kerülj mindent, amivel másokat vonsz be a dologba. Barátokat ne kérj meg arra, hogy kérdezősködjenek nála rólad, mert ha mindenki tud a dologról, akkor neki is kínosabb lesz egy esetleges vonzalmat felvállalni. A névtelen szerelmes üzenetek ugyancsak nem divatosak már, úgysem tudja az illető hogy kitől kapta, ami frusztráló. Online kapcsolatteremtés hiába tűnik gyors és könnyű módnak, totálisan személytelen és a személyes sárm sem tud érvényesülni, ellenben totál félre lehet mindent érteni.

Végül pedig tudd kezelni azt is ha nemet mond és az egész egyoldalú, mert annak van a legnagyobb esélye és nem az lesz az utolsó alkalom, tehát meg kell szokni és nem szabad megsértődni.

2016. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Vagyis köszönni se köszöntél még neki?? Tudja egyáltalán ki vagy?

Kezd az elején! pl egy jó reggelt-el!

2016. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szoktam neki köszönni mindig
2016. okt. 26. 18:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát kezd el vele beszélgetni szünetbe, először csak általános témákról kicsit többet, mint szoktál. Aztán ha már sokat beszéltek, és jóba vagytok hivd meg suli után valahová.
2016. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy falkába van a barátnőivel
2016. okt. 26. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:

Esélyed sincs.

Ehhez magabiztosság kell ami hiányzik belőled.

Majd megszólítják a nagyfiúk, te meg leshetsz.

2016. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!