Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit tegyek? Nem értem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem értem a helyzetet.

Figyelt kérdés
Tehát, van egy évfolyamtársam aki nagyon bejön nekem. Idén ismertük meg egymást és minden nagyon jól kezdődött. Egyszer-kétszer elmentünk moziba, enni, bulizni és olyanokat mondott nekem hogy bejövök neki meg hogy imád meg hogy nagyon szeret. Erre én kb 1 honapi ismertségünk után bevallottam neki hogy szeretem és azt hitttem hogy ez neki nyilvánvaló de meglepetésemre egy diszkrét nemet mondott. Azóta alig beszélgetünk, nem mindig ír vissza nekem és ahányszor elhivtam valahova mindig talált kifogást hogy miert nem tud eljönni. Úgy érzem hogy ez engem sokkal jobban megviselt mint őt. Ok. Tehát nem érez irántam semmit. Jó. De akkor előtte miért nem birtunk egymás nélkül meglenni?? Mostmár végképp nem értek semmit de az a baj hogy még mindig szeretem...
2016. nov. 1. 08:27
 1/2 A kérdező kommentje:
17/F
2016. nov. 1. 08:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé megijedt. Ő egy nagyon jó barátnak tartott jol érezte magát veled, de semmi többet nem szeretett volna

Félreértettétek egymást. :/ Szerintem ne erőltesd a találkozásokat, közös programokat egy ideig.

21L

2016. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!