Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valakinek már összejött innen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek már összejött innen a GYIK-ről egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
A történeteiteket nyugodtan leírhatjátok.(hogyan sikerült,mennyi ideig tartott)

2016. nov. 3. 23:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én nem vagyok szerencsés.Beszéltem már innen pár emberrel a környékről(Debrecen)de elhalt a dolog plusz úgy vettem észre itt mindenki küzd valamilyen problémával.
2016. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat még nem, csak netszerelem. Oda s vissza vagyok a pasasért :D

Kb 4 hónapja kezdtünk el beszélgetni itt. Az egyik kérdésemre válaszolt. :)

2016. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
csak dugópajti (lány), több nem...
2016. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én sok lánnyal beszéltem ideig óráig, de mindig le léptek. Ne itt ismerkedj, az 1% töredéke az esélye, hogy összejön valami.


Volt néhány lány, aki rám írt, hogy szeretne ismerkedni. Én nyitottam, de ők annyira zárkózottak voltak, és nem is érdeklődtek felőlem, hogy azt kérdeztem magamtól: Miért írt rám akkor? Maximum csak az egójukat növelik ezzel, vagy olyan lányok írogatnak másokra, akik ki sem mozdulnak otthonról és nem látnak más lehetőséget a zárkózottságuk miatt.


Összefoglalva, a netes társkeresést, főleg itt a GYIK-en felejtsd el. A társkeresőktől nem feltétlen kell elzárkózni, mint másodlagos lehetőség. Nem lesz semmi gond, abból, hogy fent vagy, DE! Ne felejtsd el, hogy az ilyen társkeresőn a nők/férfiak többsége nem feltétlenül komoly kapcsolatra vágyik, és ott is sokan vannak, akik csak "viccből" vannak fent az oldalakon.


Ismerkedj lehetőség szerint élőben. Egyszer összejön majd meglátod. Ha pedig nem, akkor megy tovább az élet. :)

2017. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!