Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A sok tanulás rá mehet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok tanulás rá mehet egy párkapcsolat rovására?

Figyelt kérdés
Mondjuk azért napi 2-3 óra beszélgetés adott, viszont nekem gyorsított (másfél éves) érettségire kell készülni. Így nekem a szabadidőm sokkal kevesebb, mint a lánynak. Nagyon szerelmes belém, ez nem vitás. De általánosságban ez hogy szokott lenni?

2016. nov. 8. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz 2-3 óra beszélgetés alatt?

Milyen gyakran találkoztok?

2016. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a rovására megy, akkor gond van.Másfél év alatt érettségi és alig lenne időd rá?Az érdekes.
2016. nov. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy együtt dolgozzátok ki a tételeket. :)

Mond fel neki.

2016. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még nem érettséginél vagyok de mi mindig együtt tanulunk
2016. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2016. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok, de egyetemhez képest egy olyan mint az 1x1. Nyilván nem éltek együtt, hétvégét vele töltöd az tökéletes. Annyi tanulnivalód meg úgy se lesz, hogy hétvégente ne érj rá.

Egyébként ha elég ügyes vagy, vissza tudsz pötyögni tanulás közben úgy, hogy nem zökkensz ki. Persze nem folyamatos chatet értek ez alatt, de ha ő épp nagyon akarna veled pötyögni.


Ha a rovására megy, akkor nagyon rosszul osztod be az idődet, ő pedig nagyon ki akarna sajátítani :)

2016. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 héten kétszer találkozunk, 4 órára. Így engedi az anyukája egyelőre. Lassan 5 hónapja leszünk együtt. 2-3 órát írásban, beszélgetünk, kb 1, másfél órát videó hívásban. Csak attól félek, hogy el fog halványulni a kapcsolat. Egyébként nagyon szeretem én is őt, ahogy ő engem.
2016. nov. 8. 23:53
 8/13 anonim ***** válasza:

ennyi idősen a kapcsolat mehet a tanulás rovására.

arról nem is beszélve hogy vannak párok akik együtt laknak és alig találkoznak


bár megjegyzem hogy ha valami a rovására megy akkor az nem a tanulás lesz hanem a 2-3 óra írásban való beszélgetés

2016. nov. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Személyesen találkoznánk többet, de hát ha még nem engedik... Így amikor nem vagyunk egymás mellett, írásban vagy videó hívásban beszélünk.
2016. nov. 9. 00:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Heti 2 tali 4 órára az nagyon karcsú, így nem értem hogy mehetne a tanulás rovására a találkozás. Alig látod, inkább az mehetne a rovására, hogy anyukája ennyit enged, de ugye a leányzó korát nem ismerjük.


Sok sikert a felkészüléshez, talik meg majd jönnek ahogy jönnek :)

2016. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!