Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te elvállalnád a munkát a...

Te elvállalnád a munkát a párkapcsolat rovására?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: munkanélküliség, kisváros, feléltem a tartalékaimat.


A párom 8-tól 4-ig dolgozik, heti egy szabadnappal, mely változó.

A holnaptól kezdődő munkám (próbaidő),szintén heti egy szabadnappal lenne, ámde du. 3-tól éjfélig.

(egyelőre ez a beosztás, még lehet belőle reggeli műszak, de valószínű nem a próbaidő alatt fognak a kívánságaimmal törődni).


tehát mire hazaérek, ő már aludna, mikor felkel és dolgozni megy, én még nem alszom. Együtt élünk, de emiatt valószínűleg 2x találkoznánk egy héten, amikor ő szabadnapos és én 3-ra megyek, meg amikor én vagyok szabadnapos, és ő du 4-re ér haza.


ja, persze a fizetés sem a legjobb. ha megválnak tőlem a próbaidő alatt (10nap), akkor azt nem fizetik ki.


neki sem tetszik a dolog, de elvárja,hogy én döntsek önállóan.

ha elvállalom, keresek egy kis pénzt, de nem lesz magánéletem??? ha nem vállalom el, akkor mi van, ha nem akad más munkalehetőség?? az ő fizetéséből nehezen jönnénk csak ki ketten. lehet, hogy dühös lenne rám, ha nem dolgozom, de biztosan szomorú lenne, ha a munka miatt nem találkoznánk egyáltalán.


a próbaidőt el kéne kezdenem holnaptól, de nem vagyok biztos benne, hogy az a nekem való munkahely.


köszönöm a válaszokat!


30/N


2012. jan. 30. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg, és ha nem tudjátok megoldani a magánéletet, akkor hagyd ott a munkát.
2012. jan. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindenképp megpróbálnám.Bár 10nap nem a világ,de baromi inkorrekt részükről,h nem fietik ki.

Megpróbálni megpróbálnám,történhet csoda 10nap alatt (1nap alatt is),legalább nem otthon ülsz,szerzel némi tapasztalatod,lehet olyan kapcsolatot is,amivel később tovább tudsz lépni.Később még mindig tudsz váltani.

2012. jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát figyi ha nem a munka akkor a pénztelenség fogja tönkre tenni a kapcsolatot én szerintem..szóval én inkább megpróbálnám giszen veszteni nem vesztesz,de ha nem lesz pénzed akkor meg az lesz a baj..
2012. jan. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne vállald el inkább keressél mást! Ha eddig is megéltettek akkor valószínűleg ezután is valahogy még egy darabig menni fog! Másrészről borítékolom neked hogy nem fognak kifizetni! Mert 2hetente keresnek egy (ne haragudj meg!) balekot, aki dolgozik nekik 10 napig megint ingyen!

2012. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is vállald el, ha maga a munka nem gáz nagyon.

Aztán mellette kereshetsz tovább.


Mondjuk az nagyon pofátlanság részükről, hogy a próbaidőt nem fizetik ki...

:S


syd 30 :D

2012. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!