Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is terjed manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is terjed manapság az "élem az életem és önmegvalósítok női egoiszmus" a nők között a párkapcsolatok rovására?

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
nem tudok róla. de tanulj meg helyesen írni amúgy.
2013. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

terjedni terjed, de nem csak a nok koreben.

es mint mindig, nem szabad altalanositani sem, annak ellenere hogy tenyleg egyre tobben gondolkodnak igy.

2013. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nem csak a nők viselkednek így ...!
2013. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A mai kapcsolatokat elnézve ez nem csak a nőkre jellemző,és tény,hogy egyre több az ilyen felfogású egyén.Viszont nem mindenki trendkövető,vannak még normális gondolkodású emberek is.
2013. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ez kétségkívül igaz,viszont a klasszikus modell szerint a nőknek kellene a családot összetartania+gyereknevelés jelentős részét vállalni.

Az hogy a férfiak egoisták,többé-kevésbé ősidők óta így van,hiszen a családfenntartás,vadászat régen az ő feladatuk volt,és ez napjainkra sem sokat változott.

A nők esetében viszont az élem az életem és önmegvalósítok, mint terjedőben lévő társadalmi trend szétrombolja a családmodellben gondolkodó "normális" emberek életpályáját.

2013. nov. 18. 13:28
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

*egoizmus.

És szerinted a klasszikus modell manapság működik? Konkrétan az én párom nagyon sokat keres, ha összeházasodunk, akkor eltudná tartani a családot ő egyedül is, de egyáltalán nem ez a jellemző manapság. 1 fizetésből nem lehet már megélni a többség esetében. Suba subával, guba gubával. Nekem a párom is karrierista, én is az vagyok és így jó is. Nektek férfiaknak semmi sem jó. Ha a nő nem dolgozik, akkor ő egy pénzéhes, kitartott qva, viszont ha céltudatos és ível felfelé, akkor meg egoista. Gratulálok!

2013. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem csak a nőknél.
2013. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
ez miért is egoizmus?
2013. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Terjed, hál' istennek! Ennél szánalmasabb, mint amikor egy férfi ragaszkodik a felsőbbrendűségéhez és visszasírja a középkort, nincs is!:D

Mi lenne, ha te is élnéd az életed és önmegvalósítanál, ahelyett, h a gép előtt siránkozol és nézed, hogy zsugorodnak a tökeid?

2013. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

Sikerült egy olyan modern világot építeni,ahol a társadalom saját magát kasztrálta.

Gyakorlatilag az anya szerepet teljesen megsemmisítették.Már 6 hónapnyi szoptatás után ellökik maguk mellől a gyermeket,akiből nagy valószínűséggel selejtes felnőtt lesz.

2013. dec. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!