Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek bezárkóztam? 19/L...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bezárkóztam? 19/L Lent

Figyelt kérdés

Volt egy 2 és féléves kapcsolatom, aminek 3 hónapja lett vége.

A szerelem elmúlt, várható volt, hogy vége lesz.

Nem érintett meg (annyira).

Viszont azóta, beszélek emberekkel. De pl. nem minden nap.. Mármint sulin kívül..

Inkább itthon vagyok, és itthon elfoglalom magam.

Most fogok érettségizni.

Barátnőm szerint bezárkóztam.

De én úgy érzem ez nem bezárkózás, csak most jó egyedül.

Sok volt az a 2 és félév. Majd érettségi után nyitottabb leszek.

Szerintetek ez bezárkózottság, vagy nem ?



2016. nov. 9. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az. De szerintem tulfogsz ezen jutni. Ha maganyra vagysz akkor ez azt jelenti bezarkoztal. Sok sikert az erettsegidhez es ahhoz hogy minnel elobb tuljuss ezen :)
2016. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig nem érzem, hogy hiányozna vagy bármi..

Köszönöm :)

2016. nov. 9. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán az, velem hasonló a helyzet egy hosszú kapcsolat után. Idén érettségiztem, dolgozok, tanulást tervezek.. Próbálok magammal foglalkozni. Szeretnék én ismerkedni de nincs energiám belevetni magam a sűrűbe. Ha úgy alakul hogy valaki meg ismerkedni szeretne velem, annak meg nyitott vagyok. 19/f. :)
2016. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!