Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Keressek másikat vagy próbálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek másikat vagy próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régebben együtt voltam pár hónapig, aztán családi okok miatt szakítanunk kellett. Most ezzel a sráccal megint tartjuk a kapcsolatot, udvarolgat. DE! van egy aprócska bibi ebben a szép sztoriban. Az egyik az, hogy a világ másik végén élek, így például a találkozások nem igazán mennének, a másik pedig az, hogy idegesít az az apró részlet, hogy nem jár iskolába. Én már elvégeztem az érettségit is, jelenleg is szakmát tanulok, de ő csak otthon ül. Számomra nagyon fontos az, hogy ha esetleg összejövünk és a család résznél tartunk, ne csak anyagi, de mindenféle biztonságban érezzem magam. Nem úgy, hogy nekem van jogsim, munkám, egyebem, ő meg otthon ülne. Biztos rá tudnám venni a munkára, mert eléggé szorgos kezű, de egyszerűen nem érzem azt a tipikus család érzést, hogy igen, itt minden rendben lesz. Pedig egy nagyon helyes és rendes srác, mindig megnevettet, 0-24-ben bármikor zavarhatom, mindig én vagyok neki az első és tényleg beleszerettem. Anyuja nincs, csak egy alkoholista apja meg egy húga, ő az egyetlen normális ember a családban, a húga egy sarki leányzó (hogy szépen fogalmazzunk) az apja meg otthagyta őket egyedül és külföldön "dolgozik", de fizeti nekik a számlákat stb. Azért nem jár iskolába, azt mondja, mert nem szereti a sok kiközösítést és azt a viselkedést ami ott szokott lenni. Ez az iskola kerülés dolog nagyon szúrja a szemem de egy tényleg nagyon szerethető fiú. Mégis megpróbálkozzak vagy inkább keressek a közelemben mást?

2016. nov. 10. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg újra(mondjuk eleg gaz lenne ha a gyereketek megkérdezné pl hogy mivel foglalkozik a nagynénim?vagy hogy hol a papa?
2016. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld!Önts belé lelket, próbáld nyugtatni!Az a baj, hogy az otthoniak miatt maga alatt és elhagyja magát.Ezt próbáld visszafordítani, hogy tovább lépjen!Sok sikert!
2016. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha úgy érzed beleszerettél, próbáld meg!:) Ha szorgalmas, esetleg még pár év múlva is rá tudod venni, hogy kitanuljon valami szakmát vagy ilyesmi.
2016. nov. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!