Kezdőoldal » Utazás » Európa » El kezdtem 1hete dolgozni...

Maci33 kérdése:

El kezdtem 1hete dolgozni Londonba. Nagyon kevés az angol tudásom és szeretnék is tanulni csak azt nem tom h itt keressek suli vagy próbáljam meg a skype-os angolt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 12:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy rendszer "ESOL" amit az állam támogat. Ez egy angol tanfolyam idegen nyelvűek számára, én épp most vizsgáztam int.2-őn. google biztos segít hogy hol van a közv. közeledben ilyen tanfolyam, de a helyi könyvtárak, önkormányzatok is kell segítsenek. Van még egy támogatás, az évi 200gbp, amit erre is felhasználhatsz, ha éppen fizetős lenne. Ennek a neve "ILA" az oldalukon regisztrálsz elküldöd amit kell és küldik a számodat, amit be kell mutatni a tanfolyamon, hogy felhasználhasd a kapott támogatást.
2012. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!