Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Találkoztam máskor egy lánnyal a suliban, elkezdtünk beszélni, aztán csak facebookon, de pont ősziszünet elött, és szünetben nem is találkoztunk, mert ő dolgozott, én meg nem voltam otthon.. Azóta is csak ott beszéltünk, ma viszont írta nekem, hogy nem látja értelmét az életének, senkinek se fontos, senkire sem számíthat.. Fogtam magam, kocsiba ültem, és elmentem hozzá, mert tudtam hol lakik.. Puszival köszöntött, mondta hogy be is hívott volna hozzájuk csak az anyukája nem engedte.. Viszont azt mondta, hogy most nagyon jó hangulata lett.. Mondtam neki, hogy rám bármikor számíthat bármiben, megköszönta és mondta, hogy aranyos vagyok.. Szóval elképzelhető hogy bejövök neki?

2016. nov. 10. 21:50
 1/7 anonim válasza:
Igen lehetséges! :)
2016. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép dolog volt elmenni hozzá és megvigasztalni :)
2016. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és hogyan tovább? :) még így se biztos, hogy tetszek neki, gondolhat rám barátként :/
2016. nov. 11. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak próbálj minél többször beszélni vele és kb egy hónap után hívd el valahová
2016. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem valószínű, hogy így lenne :/ azt mondta, kicsit gáz voltam tegnap :/
2016. nov. 11. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, én ezt nem értem... Komolyan, a nőket nem lehet kiszámítani
2016. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát már én se.. buliban volt amikor írta
2016. nov. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!