Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért kell minden kislánynak/t...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell minden kislánynak/tini lánynak (14-17 évesek) +10 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem őket. Unokahugom tegnap súgta meg nekem, hogy 15 évesen volt egy 4 hónapos kapcsolata egy 26 éves pasival, csak nem érezték jól magukat egymással, így csak szexeltek. Leszőgezem nem vagyok tini, 27 éves vagyok, de soha nem értettem sem a 10 évvel ezelőtti korosztályt sem a mostanit.

Azon kívül, hogy a lánykák nedvesednek mert nekik idősebb pasijuk van mi a jó nekik? Még csak fel sem tudnak vágni a pasijukkal, mert valószínűleg titkolniuk kell.

Nekem 19 évesen volt 27 éves férfival egy majdnem két éves kapcsolatom, de ez a 8 év is sok volt néha.

Mert ő már rendesen dolgozott, a barátai, kollégái 30+ évesek voltak, úgyhogy amikor elmentünk egy egy összejövetelre, buliba akkor olyan felnőttes mederben folyt minden. A legtöbbnek már gyerkőce volt, hozzájuk kellett igazodni.

Én sem voltam soha az a durván bulizós fajta, de mégis jól esett volna egy egy diszkó, ahol ő már nem érezte jól magát, én meg egyedül nem akartam menni, szerettem volna végre a párommal bulizni.


Ha meg az én barátaimmal jöttünk össze, akkor neki volt "rossz" a sok "gyerek" között, mert a mi bulijaink a baromkodásról szóltak, karaoke, tánc, saját, kitalált ökörségekkel tűzdelt activity.


Szóval nem értem mit tud kezdeni egy 14 éves egy 24 éves sráccal. Megbeszélik a matek házit aztán szexelnek?


Nem akarom provokálni a nagyon hamar felnőtt gyerek társadalmat, csak kíváncsi vagyok.


2016. nov. 14. 12:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert bebeszélik maguknak, hogy érettebbek a kortársaiknál. Persze, biztos van, aki tényleg érettebb, de ez ritka, a legtöbben csak azt hiszik magukról.
2016. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Ha szerinted egy 14 éves csak a matekról tud beszélni, akkor neked magyarázhat bárki bármit. :)
2016. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert egy mínusz tíz éves matematikailag is lehetetlen lenne.
2016. nov. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Na és veled mit tud kezdeni egy férfi? Megbeszélitek a munkahelyi gondokat, aztán mehet a szex? Esetleg közben szidjátok egy kicsit a mai társadalmat?
2016. nov. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Dr. Kangörcs ***** válasza:
46%
Attól, mert te 19 évesen egy 12 éves szintjén voltál, a pasid meg egy búvalbélelt antiszoc volt, még nem mindenki ilyen.
2016. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ne általánosíts, mert nekem a halálos ágyamon sem kellene 19 éves kortól idősebb pasi.

16/L

2016. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
A 22éves privátozónak üzenem a páwa szót w-vel írjuk, nem v-vel :-)Lehet egy 16-19éves gyerek tudja ezt:-)
2016. nov. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

hát igen rájöhettél volna már, hogy az emberiség az utolsókat rúgja, már kezdetek óta, hiába fejlődik minden, mivel ahol valami virágzásnak indul ott hervadni is fog valami... az emberek buták, kegyetlenek, gonoszak és elfajzottak, van pár értékes kivétel a többi nem kell figyelembe venni, de nálad ugye ott van, hogy mégis csak a rokonod.. hát ez van, ellene nem tudsz mit tenni hidd el, mert csak mindenki jól kinevetne, inkább hagyd rá, majd rájön egyszer, mekkora idióta volt hagyd a saját levében főni


Ha meg teljesen asszociális leszel az sem jó, marad az arany középút, ami minden esetben a legnehezebb, amúgy ez nekik arra jó, hogy ezt mondhassák, huh én egy 27 éves pasival járok, saját munkája van blablablabla..

2016. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A kiakadásod - még ha van is némi alapja - leginkább felszínes általánosításokon és előítéleteken nyugszik.

Soha nem néztem le a nagy korkülönbséget, továbbá sok tizenévesnek erősebb érzelmei vannak, mint némely huszonévesnek.

Az első hiba, hogy egyértelműen összemosod a szexet a szerelemmel. Persze, a kettő némileg összefügg, de az, hogy egy 14-16 éves jár valakivel, nem feltétlenül jelenti azt, hogy szexelnek. Nem azt mondom, hogy nincs ilyen. De azért a legtöbb 14 évesben nem hogy fel sem vetődne, de izomból rúgná tökön azt a pasast, aki előállna azzal, hogy csak szexelni járjanak össze.

A másik dolog, hogy te a 14-18 korosztályt kb. a 8-10 évesek szintjére helyezed, a 20+ korosztályt meg kb. a 40-esek szintjére. Ez sincs így. Egy 14 és egy 24 éves között nincs olyan hű, de nagy szakadék. Egy 18 és 28 éves között meg még akkora sincs. Szinte egy korosztály, de ami a fő: hogy ez egyénfüggő. Tudnám részletezni, hogy eddig életem során milyen emberekhez volt szerencsém.

Egy 14 és egy 24 évesnek bőven lehet közös témája, ez egy butaság, hogy attól, mert még középiskolás, ő csak a matekháziról tudna beszélni. Ha visszaemlékezel, gondolom, neked sem csak a matek körül forogtak a gondolataid tizenévesen. (Vagy ha igen, az sok mindent megmagyaráz a hozzáállásodról.) Egy 24 éves sem egy megkeseredett aggastyán, hogy ne tudna önfeledt érdeklődéssel hozzáállni bármihez, amit szeret.

Harmadrészt: persze, ha egy befásult középkorúakkal, apukákkal, nagymamákkal teli munkatársi rendezvényre mész, érthető, ha nem érzed jól magad. De hol van előírva, hogy csak ilyen módon lehet szórakozni? Pont a szórakozás az, ami nem korfüggő.

Nálatok nem maga a kor volt a fő probléma, hanem hogy túl mások voltatok, nem passzoltatok össze.


Végül pedig: pont te értetlenkedsz, amikor te is hasonló kapcsolatban voltál? Te például miért mentél bele?

2016. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor nem a lánnyal van bajom. Régen is így volt ez, egy lánynak tök menő, ha idősebb a barátja. Egy rakás olyan dolgot megadhat neki amire egy kortársa nem képes. Saját lakás, autó, az ő zsebpénzéhez képest szinte korlátlan mennyiségű pénz, "drága" ajándékok, plusz tapasztaltabb szexuális téren is.


Nekem az egésszel az a bajom, hogy hogy a egy ennyi idős férfi mégis mi a francot akar kezdeni egy ennyi idős GYEREKKEL?! Igen, nyilván tök jó neki egy ilyen kis fiatal feszes pipit dugni, de ezen túl az esetek 99%-ában nincs semmi. És egyáltalán nem hinném, hogy jó az egy 15 éves lánynak, ha az első kapcsolata arról szól, hogy egy lassan középkorú ember "csak szex és más semmi" partnere.

2016. nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!