Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kéne haragudnom rá mert más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne haragudnom rá mert más lánynak azt írta hogy jol néz ki? Vagy butaság lenne?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez bőven kevés információ ahhoz, hogy ezt el lehessen dönteni.
2016. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs rendben, de nem vagyunk egyformak. Ha kapcsolatban vagyok akkor nem bokolok mas noknek.
2016. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy kinek, és milyen környezetben írta.

Tök más az, ha mondjuk egy gyerekkori "szinte testvér" jóbarátjának, esetleg másodunokatesójának írta, meg megint más, ha mondjuk egy frissen megismert évfolyamtársának. A szándékon dől el az egész, amit persze nehéz kideríteni. Én is dicsértem már meg egy lány barátomat, pedig még csak meg sem fordult a fejemben semmi "bűnös gondolat".

Az sem elhanyagolható, hogy ez csak egy ártatlan megjegyzés tőle, vagy netán veszettül csapja neki a szelete?

De én azt mondom: ezt meg kell beszélnetek. A ti kapcsolatotok, ti éltek benne, ti tudjátok, mi hogy van, nem pedig pár vadidegen itt.

2016. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!


3-asnak igaza van! Vegyél számításba több tényezőt is mielőtt lépést kezdeményezel. Pont mint a sakk. Ha rosszul számítasz, azzal megpecsételheted a játék végkimenetelét.


- Mielőtt megismerkedtél a kedveseddel, akkor is jóba volt azzal a lánnyal?

Amennyiben igen, akkor nem kell féltékenykedned.

Téged válaszott, igaz? Akkor meg bizalom.

Én például ha valakivel összejövök, hajlandó vagyok változtatni néhány dolgon, de az aki ott volt mellettem amikor szükségem volt rá, azt nem hanyagolom el soha.

- Ha az előző kérdésre nem a válasz: akkor beszélgess el vele, hogy neked nem tetszik a jelenlegi hozzáállása és neked így nem jó.


20F

2016. nov. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Szép az, ami érdek nélkül tetszik."

Ha nem a veled összehasonlítási szándékkal teszi, miért kéne haragudnod?

Minden bizonnyal te is megnézed - és tetszési index szerint osztályozod a férfiakat.

(Ha azt mondod: "nem", akkor kénytelen vagyok hazugnak tartani!)

2016. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Maga a tudat zavar, hogy ő valakinek azt írja hogy szép.Ha igy is gondolja miért kell tudassa a lánnyal?
2016. nov. 15. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!