Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ráírjak? De nyomulosnak nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak? De nyomulosnak nem szeretnék tűnni

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel pár hónapja szemezek párszor egymásra is mosolyogtunk. Facebookon bejelöltem és vissza is jelölt de még nem mertem ráirni és ő se irt rám. Szerintetek lehet belőle valami? Rairjak? de nem szeretnék nyomulósnak tűnni

2016. nov. 15. 17:04
 1/5 Zseraldin2003 válasza:
Szerintem ezt ne facebookon beszélgess vele hanem élőbe.Jobban fogja értékelni!Sok szerencsét!;)
2016. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Írj rá nyugodtan
2016. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj rá , nincs abban semmi ha te kezdeményezel:D

#1 téged ismerlek:p :D

2016. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Írj rá legfeljebb egy kicsit beszelgettek ha meg nem mersz akk koszonj rá és talan ö is vissza köszön👌👌
2016. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos szimpatikus vagy neki, ha már visszajelölt. Igen, lehet belőle valami, ha továbbra is szemeztek, egymásra mosolyogtok. Nyugodtan írjál rá, kérdezd meg hogyan mennek a dolgai stb. Örülni fog neki. ;)
2016. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!