Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undercover Ricsi kérdése:

Hogyan hóditsam vissza a barátnőmet? Ő a mindenem.

Figyelt kérdés
Dióhéjba az a szitu hogy kiszeretett belőlem de nem vagyok számára közömbös igazából azt mondta hogy szeretne most egyedül lenni és most hogy haza kellet utaznom tőle ku..ára kész vagyok. Ő azt mondta hogy 70-30% hogy vissza fog hívni csak nem tudom hogy mikor és totál össze vagyok zavarodva please help és kérdezzetek hátha ki tudunk találni valamit mert akinek megvan a nagy ő az tudja hogy min mehetek keresztül főleg ha volt ilyen helyzetben.
2013. júl. 22. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen helyzetben. Ha egyszer megérik a gondolat, hogy szakít, akkor annak előbb-utóbb szakítás lesz a vége.


Hagyd, hogy átgondolja a dolgokat, és fogadd el a döntését.

2013. júl. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyesen: "hogyan hódítsam vissza a volt barátnőmet?"
2013. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha egyedül szeretne lenni akkor inkább hagyd őt!
2013. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először hagyd eegy kicsit. Lesz ideje gondolkodni, talán még hiányzol is majd neki:)
2013. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok jelenleg. Először mindenképp adni kell neki teret mert ha azt látja hogy most bezzeg rajta csimpaszkodsz akkor az jön le neki hogy csak most kell neked amikor rájössz hogy elvesztheted. Ne is várj sokat mert addigra meglesz az új köre ahonnan esetleg már meg is tetszik neki valaki. Várj ilyen pillanatokra hogy karácsony vagy a születésnapja, esetleg névnapja és adj neki ajándékot. De nehogy valami parfüm vagy valami egyéb drága használati vagy dísz tárgyat. Inkább valami szívből jövőt. Én pl. egy kézzel írott levelet adtam neki karácsonykor amiben leírtam a legtöbb szép, vicces, aranyos, közös pillanatunk és hogy hiába ezeken kívül a sok vita még mindig csakis rá vágyom; nagyon örült neki és már nagyon könnyen hajlik ahhoz hogy újra összejöjjünk. Szóval remélem érted a lényeget, adj valamit ami meghatja és elgondolkozhat azon hogy tudna-e nálad jobbat találni vagy hogy tényleg jó neki most nélküled. :)
2016. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!