Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek miért mondta ezt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondta ezt? Nem szeret, vagy csak én túlzom el?

Figyelt kérdés
A barátommal már egy éve egyutt vagyunk, le is fekudtunk már nem egyszer, de most utánna azt mondta amikor már csak fekudtunk, hogy: olyan szerencsés vagyok. Egy meztelen csajjal fekszek. Szerintetek miért mondta ezt? Mert eléggé hulyén jott ki, hogy így mondta, legalábbis szerintem
2016. nov. 19. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki lehet ezt hozni olyan rosszul is ahogy ő hozhatta ki neked is.

De lehet hogy jobban akarta csak nem tudta hogyan csinálta.

Maskor kérdezd vissza de kedvesen.

Ilyenkor egy lanyhoz oda kell bújni aztan a fülébe súgni meg egy csomó más 18+ os dolgot is.

Hozni neki vmi italt egy desszertet és folytatni mer gondolom egy újabb menetet szeretett volna ezzel a mondattal.

En is azért csinalnám, csak elceszte mert nem vitte tovább és feküdt passzívan te meg csak néztel hogy MIVAAAN??? de ezért meg ne harapd le a fejét.

2016. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan hülye vagy.

Ha azt gondolod, hogy nem szeret téged, akkor kérdezd meg tőle. Meg amúgy, ha azt mondta neked, hogy olyan szerencsés vagyok, akkor azt most szerinted rossz indulatból mondta? A szerencsés jelző nyilván pozitív. FUCK LOGIC.

És igen, tény, hogy eltúlzod.

2016. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi jött ki ebből hülyén? Édes istenem... Boldog, mert egy meztelen csaj fekszik mellette, akivel szeretik egymást. Nekem is szokta mondani a párom. 3,5 éve vagyunk együtt.

20L

2016. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!