Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem mondta el akkor,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondta el akkor, hogy szeret? Mire várt? Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Mondhatbi amolyan szimpátia első látásra volt a fiú. Teljesen ellentéte az ideálomnak, mégis tetszett. Az ismerkedés eleje nem volt zökkenőmentes, mert nem igazán akartam bevallani magamnak, hogy tetszik és így beszélni sem akartam vele. Telt az idő és egyre jobban tetszett. Aztán elkezdtünk beszélgetni és beleszerettem, nem értettem, hogy mert azt hittem mást szeretek. Habár nem tőlem, hanem egy "nagyon kedves" barátnőmtől tudta meg, hogy mit érzek, nem mondott rá semmit, nem történt semmi... Az iskola miatt eltávolodtunk egymástól és végre már nem éreztem a varázsát, "újra" beleszerettem életem szerelmébe és boldogok vagyunk együtt. Nemrég találkoztam a fiúval hazafelé és látott minket kettesben a szerelmemmel, de nem tudhatta, hogy együtt vagyunk. Másnap felkeresett a fiú és megkért, hogy legyek a barátnője. Elmondta, hogy az első naptól hogy meglátott tetszem neki és szeret.

Nem igazán értem miért most mondja ezt... Tudom, hogy amit iránta éreztem teljesen elmúlt. Mikor rákérdeztem nem adott választ miért nem mondta el eddig.



2016. aug. 30. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
talán félt elmondani, de most már szerintem jobb ha a szerelmeddel maradsz, őt meg elutasítod, Ha nem lépett eddig akkor így járt
2016. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus női viselkedést produkáltál....

Aki elrontott valamit, az ő volt.

2016. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!