Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedhet így a barátom?

Figyelt kérdés
A barátomnak van az előző kapcsolatabol egy lánya. A kislány nem velünk él hanem azvanyjaval. Csak vendegsegbe szokott itt lenni hétvégén. Amikor rá szólok a barátom lanyara neki ez nem tetszik azt vettem észre hogy azt elvarrna hogy doglalkozzak vele amikor itt van. De amikor rá szólok fellpukkad rám. Múltkor amikor itt aludt nallunk a lanya tizenegyig fennt volt meg jegyzem 5-éves és én rá szóltam hogy idelye lenne most már aludni a barátom erre megsértődött. Hogy minek szólok rá a gyerekre amikor nalluk régen nem ez volt a rendszer. Meg akármikor itt a kislány van hogy oktalanul forgassa ram a szemeit mások előtt fintorog rám.
2016. máj. 6. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a barátod?
2016. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom elő akarja adni a gyereknek, hogy nála sokkal jobb, mert mindent szabad.

Te meg úgyis megcsinálod a nehezét, majd sütsz, főzöl, mész vele a játszóra, stb.

Könnyű más farkával a csalánt verni.



Két lehetőséged van.

Felveszed a kesztyűt, és megmondod, hogy ha kellesz a gyerek mellé, mikor csinálni kell valamit, akkor jogod van rászólni is. Alapból nem árt, ha felnőttnek szót fogad, pl. óvónőnek, tanárnőnek. De mikor mi gyerekek voltunk, ránk az utcán lakó nénik is ránk mertek szólni, ha suliból hazafelé állatkodtunk. Ma már ezt meg se meri tenni senki.


A másik, hogy OK, nincs közöd a gyerekhez. De akkor sincs, ha épp kéne valamit csinálni, mondjuk kaját főzni, figyelni rá este tizenegykor, meg ilyenek. Oldja meg az apja egyedül, a segítséged nélkül.


Nincs középút, és amit jelenleg a párod művel, hosszú távon nem lesz jó.

Abból indulj ki, hogy nem vendég, hanem családtag, a párod gyereke, te leszel/vagy a mostohaanyja. Nem egy vendég, aki kiemelt bánásmódot kap, mindent szabad, ti meg körbeugráljátok, mert úgyis hazamegy.

2016. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 21-éves vagyok o pedig 31-éves. Tíz év van köztünk. Most várjuk a közös gyermekünket is úgy hogy most nekem ez a stresszes időszak nem igazán hiányzik.
2016. máj. 6. 16:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen úgy néz ki arra jelennek hogy jó pofizzak a gyereke elott meg hogy főzzek foglalkozzak vele. De amikor mar rá szólok akkor jön a barátom részéről a pukkadas. Én mondtam neki hogy akkor ezért nem kell hogy itt aludjon a gyerek. Elég ha meglatogatjuk csak. Ne csak arra legyek jó hogy sussek főzzek hanem hamar elcarja hogy neveljem akkor viselje is el ha. Néha rá szólok de az meg nem tetszik neki. Érdekes. Most is pukkad nem is szól hozzám mert multkor meg mondtam neki hogy nem kell hogy itt aludjon a lanya hamar ilyen a voselkedese meg hamar nem szolhatok rá.
2016. máj. 6. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!