Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert van viselkedhet igy a baratom?

Figyelt kérdés
A baratom tegnap ota rossz kedvu.ugy erzem keruli a tarsasagom.amikor ra kerdeztem mi baja akkor azt nondta semmi.de erzem hogy ez nen igaz mivel ismerem mar annyira.elosszor gondoltam ra hogy az elozo kapcsolatabol szuletett kislanya miatt van rossz kedve biztos hiabyzik neki.mivel az anyjaval el a lany nem velunk.vagy pedig az miatt hogy ugy volt hogy kapunk a fonoketol kolcsont hogy meg vegyuk a hazat.de sajnos jelenleg nem tud neki adni csak par het mulva.szo szeeint kerul engem minden massal foglalkozik csak velem nem ugy erzem.most varom a kozos gyerekunket es nagyon faj hogy ilyen.
2016. jún. 4. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég egymástól különálló problémát soroltál fel, legjobb lenne megbeszélni mindent egy kapcsolatban őszintén. Nagyon kellemetlen csak így találgatni, szerintem mindenképpen beszélj vele, mert mi nem tudjuk sajnos kitalálni, hogy a te párodnak mi a baja.

24/L

2016. jún. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!