Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik az a teória miszerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az a teória miszerint ha a sors egymásnak szánt minket akkor bármi történik újra egymásra találunk?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel majdnem 2 évig voltunk együtt és boldog kapcsolatunk volt. Aztán egy rossz vicc miatt a legjobb barátomhoz ment a hátam mögött találkozgatott és hazudott nekem amikor helyre akartam hozni az egészet, majd szakított velem és kevesebb mint egy héten belül összejött a legjobb barátommal. Természetesen mindkettejük tettét gyűlölöm mégis a barátnőmet szeretem annyira, hogy ezek után is újrapróbáljam vele.

Viszont Ő jelenleg nem akar semmit tőlem és születésnapom előtt egy nappal "ajándékként" a szememre is vetette a hibáim és azokat is, hogy miben jobb a másik srác. Persze a srác a korábban baráti támogatásból szánt tippeket használta fel pont az én barátnőmnél, de neki meg tetszik mert új. Zárójelben a lány vallásos erősen. Mégis nehéz belegondolni abba, hogy majdnem két év után ki lettem dobva egy hét alatt el lettem felejtve és ehhez semmiféle segítséget nem kapok és már kórházban is voltam emiatt, de a lány mégis amikor találkozunk, mert én a barátomnak próbálom tartani akkor majdnem megcsókol, de akkor megcsalást érezne a "legjobb barátom" felé. Miért van ez? Én reagálom túl és túlzottan a fájdalmas periódusban vagyok? Nem a tipikus elhagyott lesz*rom típus vagyok, hanem egy kicsit érzelmesebb fajta. De mégis ha visszakapnám nem tudnék rá úgy nézni, hogy másé is volt mindenféle tekintetben. Apropóként hozzátenném, hogy mielőtt összejöttünk szinte napra pontosan hasonló volt, hogy egy másik srác miatt kikosarazott viszont utána bocsánatot kért és összejött velem. Akkor volt a boldog kapcsolatunk. Nekem nem megy egyszerűen az elfelejtése és mindenfélét próbálok, hogy eltereljem a figyelmem róla, de valahogy az élet folyamatosan úgy hozza, hogy valahogy vagy valamitől mindig eszembe jut. Folyamatosan miatta sírok és ezt képtelen vagyok feldolgozni. Mégis úgy érzem, hogy csak azért jött össze a másik sráccal, hogy gyorsan felejtsen el engem, de a közös képeinket pl nem szedi le a közösségi oldalakról. Mit tegyek? Elengedni egyszerűen nem tudom mert túlzottan szeretem ahhoz viszont azt amit velem művelt a szakítás témában azt gyűlölöm. Szeretném visszakapni és a sarkamra állni.

Mit javasoltok?

Elnézést, hogy összeszedetlenül és hosszan írtam le az egészet.

Van még esélyem nála? Újra alakulhat az egész mint mielőtt összejött velem?


2016. nov. 19. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek ilyen teóriát, melyik tudományos szaklapban publikálták?

A nőklapja nem ér...

2016. nov. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neeem :D nem "tudományos" szaklapokban publikálták, egyszerűen mindenhol ezt hallom vissza bárkivel is beszélgetek erről.
2016. nov. 19. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem kene osszejonnod ujra a lannyal..mar dobott egy masik srac miatt, aztan megis te, aztan megint dob a legjobb baratodert, majd megprobal megcsokolni, mikor csak baratok vagytok..nekem ez igy nem tetszik..legalabbis nekem ennyi jott le az egeszbol.

de ezek utan szerintem, hagyj egy kis idot magadnak is es a lanynak is, es gondolj at mindent.

es ha kitisztult kicsit a fejed, utana hozz donteseket.

es ne az itt valaszolok tomkelegere hallgass, hanem a kornyezetedben elok velemenyere tamaszkodj es azt vedd figyelembe, h neked mi lenne a legjobb.. mert tegyuk fel, ha ujra osszejottok, egy ideig jo lesz, aztan eljatsza ugyan ezt, amit most is..ha egyszer megteszi, mi a garancia, h nem fogja megint..

probalj racionalisabban gondolkodni, es ne erzelemmel..

2016. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kicsit szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban. Ez a sors dolog nagyon szépen hangzik de nem hiszem, hogy van ilyen bár ez az én véleményem. Én azt mondom lépj tovább. 2 év után elhagyott, ennyi az egész nem kell ebbe belelátni olyat, hogy sors vagy ki minek nevezi. Most még nehéz, de idővel ez el fog múlni, de a legelső lépés az, hogy ne beszélj vele, és felejtsd el. Akkor könnyebb lesz.

18F

2016. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!