Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hiszi mindenki azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt, hogy meleg vagyok? 17/F

Figyelt kérdés
Az osztályomból jóba vagyok a fiukkal is de a lányokkal is sok idöt töltök és minden csajjal jóba vagyok és közeli kapcsolatba. Múltkor elkezdték, hogy amilyen jó képü vagyok biztos, hogy meleg is. Én meg nem értem hisz volt barátnöm és smároltam suliból jó pár csajjal. Valakivel volt már ilyen? A fiúk is azt hiszi meleg vagyok közbe nagyon nem.
2016. nov. 20. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki, hogy öltözködsz, milyen a viselkedésed?
2016. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azért cikiznek, mert irigyek rad, hogy milyen jo csajokat fogsz. Meg arra is irigyek, hogy jól nezel ki. Ne is figyelj rájuk! ;)
2016. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy : -Te fele annyi csajjal nem smároltál amennyivel én igen. Én sikeres vagyok a csajoknál, ezért vesznek körül ennyien.
2016. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esetleg vékony a hangod
2016. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vékony a hangon hanem mély de nem az a nagyon mély. Koromhoz képest normális. Öltözködni úgy ölyözködök mint a mai fiuk tehát mai divathoz híveni. Az meg, hogy több csajjal smároltam nem jó mert az utóbbi hetekben én vagyok a suli "fuc kboy" a mert, hogy smároltam egy gólyával és, hogy ez nem az elsö, hogy érzelem nélkül teszem ezt így most saccra 10 ember utál mert kiba*tam a barátnöjükkel.
2016. nov. 20. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Pacsiii! :D

Csak rólam azt beszélik hogy lezbi vagyok :D

De ammúgy minden stimmel XD

2016. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó irj már privibe, úgy beszélnék sorstárssal 😅
2016. nov. 20. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
18 eves srac vagyok, engem is melegnek neznek mivel sok lany baratom van :) irigyek!
2016. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!