Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sracok! Ha egy csaj jofej,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! Ha egy csaj jofej, jol kijottok vele, eltudtok vele beszelgetni, hulyulni es tenyleg tok jol elvagytok, de nem az esetetek, akkor is osszehonnetek vele?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
nem... akkor mi értelme lenne vele összejönni?!
2016. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy kesobb beleszeretek.
2016. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo: hat ha tok jol elvagy vele akkor meg sem fordulna a fejedben ?
2016. nov. 20. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

A fiúk vizuálisabb típusok.



Emberre válogatja.

2016. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én szívesen...
2016. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem.Miért, te összejönnél valakivel aki nem az eseted?Vagy te nem vagy valakinek az esete akinél reméled, hogy azért mégis összejön veled?

Hátha később többet érzek?Akkor majd, ha többet érzek, akkor.

Amúgy nemed, korod?

2016. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
08:39 es. 15/l. Hat elvileg nem vagyok az esete (legalabbis nekem ezt mondtak) de tok jol elvagyunk meg csomoszor odajon hozzam tolem ker segitsget, amikor beszelunk csomoszor mosolyog meg ilyenek. Szoval nemtudom.
2016. nov. 21. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy tudnád szeretni és összejönnél vele, akkor jelezz neki!De csak akkor!

Ha gondolod, írj rám!

(08:39-es voltam)

2016. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen! Összejönnék. Mert ez az érték sokkal többet ér mint a jó és szép test. A szép test abszolút semmi ha nem működik az összes többi. Nagyon ritka amit írsz, ha ilyen embert találtál ragadd meg. Az emberek zöme egy életen át keres ilyen embert maga mellé, akiben ezeket megtalálja mégse találják a legtöbben. Ha más ismeri fel, akkor hoppon maradsz, mert ez érték! Másnak is érték. Nem csak te látod így ezt a lányt. Próbáld meg!! :) Üres fejű jó testű nőd még lehet ezer, de akinek agyban is van olyan csak kevés!
2016. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!