Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondja ezt egy csaj,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt egy csaj, hogy " te túl gondolod a dolgokat" mit reagáljak?

Figyelt kérdés

Ismerekedek egy csajjal, és hát ő is velem és kicsit úgy érzem hogy talán túl sokat törődök vele (néha megkérdezem hogyvan,csipkelődve próbálok közelebb kerülni, amikor bunkó vagyok akkor imponál neki legalábbis azt veszem észre)...

És amikor kb szart a fejemre egésznap akkor kicsit felhúztam magam, mert egy ilyent oda írt "hogy szerintem kettőnk között te vagy aki túl gondolja a dolgokat"...komolyan mondom nem tudom mit éreztem hirtelen, mivel csak normálisan próbáltam vele beszélni.


És erre megírtam ,hogy nem gondolom túl szóval akkor írj, ha tényleg akarsz találkozni mert őszintén már leszarom a dolgokat, csak próbáltalak tudod picit jobban megismerni" erre ő egyből normális tudott lenni, de akkor is mindig úgy hozza ki a dolgokat ,hogy én "alázkodjak meg" bocsánatot kérjek...


komolyan néha azt érzem, hogy jobban járnék ha megírnám neki átvitt formában, hogy vagy leszopsz vagy békén hagysz kb....mi lenne ilyenkor a helyes? 20f


2016. nov. 4. 23:02
 1/3 anonim válasza:
Fura, keress mast
2016. nov. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb. ezt kéne írnod neki: "komolyan néha azt érzem, hogy jobban járnék ha megírnám neki átvitt formában, hogy vagy lesz_psz vagy békén hagysz " :D

A f_szt húzza az agyad! Rengeteg nő van a világon

2016. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazatok van teljes mértékben :)
2016. nov. 5. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!